Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
70,59%
Rudolf Bauer KDS
29,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
62,50%
Rudolf Bauer KDS
16,07%
Dominika Palaščáková NOVA
7,14%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,57%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,57%
Lukáš Sisák KSS
3,57%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,79%
Jaroslav Džunko NEKA
1,79%
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Sobek, SMER - SD
18 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
16 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
16 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
15 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER - SD
11 hlasov
6
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
7
Róbert Puci, SMER - SD
9 hlasov
8
Marián Kolesár, NEKA
9 hlasov
9
Tichomír Kačo, NEKA
8 hlasov
10
František Tomko, NEKA
7 hlasov
11
Miroslav Tóth, SMER - SD
7 hlasov
12
Vladimír Juroš, MS
7 hlasov
13
Magdaléna Haburová, NEKA
7 hlasov
14
Martin Begala, NEKA
6 hlasov
15
Juraj Selecký, NEKA
6 hlasov
16
Štefan Tatranský, KSS
6 hlasov
17
Jaroslav Soták, NEKA
5 hlasov
18
Terézia Kačová, NOVA
5 hlasov
19
Gejza Gore, NEKA
5 hlasov
20
Juliana Pašková, NEKA
5 hlasov
21
Robert Engel, NEKA
5 hlasov
22
Ján Lukáč, SMS
5 hlasov
23
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
24
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Vladimír Dvorový, SMER - SD
4 hlasov
26
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasov
27
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
28
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
29
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
30
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
31
Jaroslav Konečný, NEKA
2 hlasov
32
Ladislav Bodnár, NEKA
2 hlasov
33
Ján Tomáš, NEKA
2 hlasov
34
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
35
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
36
Jozef Horváth, SMER - SD
2 hlasov
37
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
38
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
39
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
40
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
41
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
42
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
43
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
44
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
45
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
46
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
49
Mikuláš Balog, EDS
50
Igor Balog, SRÚS
51
László Farkas, SMK-MKP
52
Miloš Ferko, NOVA
53
Edita Anthony, SaS
54
Pavel Szijjártó, SĽS
55
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
56
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
57
Katarína Mischurová, NEKA
58
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
59
Miloš Kubica, NEKA
60
József Kopasz, SMK-MKP
61
František Kolbaský, ÚSVIT
62
Mária Szuperák, SMK-MKP
63
Tibor Jánošík, NOVA
64
Ladislav Illés, SMK-MKP
65
Aneta Horváthová, EDS
66
Matúš Hada, KĽS
67
Csaba Furik, SMK-MKP

Volebná účasť

29,78
%
2017 1. kolo
11,07
%
2013 2. kolo
17,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,78%
2013 2. kolo 11,07%
2013 1. kolo 17,96%