vyberte rok
Kysakokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
43,75%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30,56%
Róbert Bačinský NEKA
6,94%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,21%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,17%
Jarmila Tkáčová SNS
2,78%
Jaroslav Džunko NEKA
2,43%
Lukáš Sisák KSS
1,74%
Jozef Bobík NEKA
1,04%
Oliver Petrík JĽSS
0,69%
Jozef Červenák RIS
0,35%
Adam Šepetka NAJ
0,35%
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

24,30
%
2017 1. kolo
9,92
%
2013 2. kolo
13,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,3%
2013 2. kolo 9,92%
2013 1. kolo 13,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
164 hlasov
2
Martina Dutková, NEKA
112 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
81 hlasov
4
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
6
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
7
František Petro, SMER-SD
46 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
9
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
10
Erika Zámboriová, ŠKV
42 hlasov
11
Pavol Lehotský, NEKA
31 hlasov
12
Jarmila Vaňová, ŠKV
31 hlasov
13
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
14
Peter Derevjaník, SMER-SD
28 hlasov
15
Radoslav Hodor, NEKA
27 hlasov
16
Ivan Hriczko, ŠKV
26 hlasov
17
Michal Rečka, SMER-SD
25 hlasov
18
Ondrej Bernát, SMER-SD
24 hlasov
19
Tomáš Suchý, ŠANCA
22 hlasov
20
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
21
Vojtech Farkaš, NEKA
21 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
20 hlasov
23
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
24
Mária Dulovičová, NEKA
19 hlasov
25
Ján Kokarda, NEKA
17 hlasov
26
Mária Lacková, NEKA
16 hlasov
27
Anetta Strýčková, NEKA
15 hlasov
28
Július Begala, NEKA
15 hlasov
29
Ján Serbin, NEKA
15 hlasov
30
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
31
Roland Szabó, SMER-SD
13 hlasov
32
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
13 hlasov
33
Vlastimil Lakatoš, NEKA
12 hlasov
34
Peter Seman, KSS
12 hlasov
35
Monika Gergelová, SNS
11 hlasov
36
Slavomír Borovský, DS
11 hlasov
37
Július Beluscsák, NEKA
11 hlasov
38
Július Pelegrin, NEKA
9 hlasov
39
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
40
Elena Fialková, MOST - HÍD
9 hlasov
41
Jozef Hric, KSS
8 hlasov
42
Jozef Krešák, ŠANCA
8 hlasov
43
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
44
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
45
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
46
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
48
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
5 hlasov
49
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
50
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasov
51
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
52
Gábor Szalay, SMK-MKP
4 hlasov
53
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
54
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
55
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
56
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
57
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
58
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
59
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
60
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
61
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
62
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
63
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
66
Norbert Krušinský, MOST - HÍD