Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
68,64%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
31,36%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
35,03%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
26,11%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,92%
Dominika Palaščáková NOVA
7,64%
Jaroslav Džunko NEKA
7,64%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,46%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,18%
Jozef Holečko NEKA
3,18%
Lukáš Sisák KSS
2,55%
Ivan Kuhn OKS
1,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
92 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
34 hlasov
3
Dominika Palaščáková, NOVA
30 hlasov
4
Ján Marton, NOVA
26 hlasov
5
Monika Bérešová, SZS
26 hlasov
6
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
7
Božena Letková, NEKA
23 hlasov
8
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
10
Viktor Dulina, NEKA
20 hlasov
11
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
12
Ľubomír Šimko, SMER - SD
19 hlasov
13
František Petro, SMER - SD
18 hlasov
14
Ján Kokarda, NEKA
18 hlasov
15
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
16
Monika Vargová, SNS
17 hlasov
17
Vojtech Staňo, SMER - SD
16 hlasov
18
Michal Rečka, SMER - SD
16 hlasov
19
Miloš Barcal, NEKA
15 hlasov
20
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
21
Miroslav Bačenko, NEKA
13 hlasov
22
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
23
Radoslav Šimko, SNS
12 hlasov
24
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
12 hlasov
25
Viliam Bačo, NEKA
12 hlasov
26
Marián Tóth, SaS
11 hlasov
27
Ivan Hriczko, NEKA
11 hlasov
28
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
11 hlasov
29
Róbert Šándor, NEKA
10 hlasov
30
Ivan Buchla, SNS
10 hlasov
31
Slavomír Horváth, SNS
10 hlasov
32
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
33
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
34
Imrich Kohút, SĽS
8 hlasov
35
Jozef Holečko, NEKA
8 hlasov
36
Martin Baltes, SĽS
8 hlasov
37
Ján Mikloš, KSS
8 hlasov
38
Peter Papáč, KSS
8 hlasov
39
Ľubica Holováčová, SĽS
7 hlasov
40
Elena Majancsíková, SĽS
7 hlasov
41
Róbert Čarny, SNS
7 hlasov
42
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
7 hlasov
43
Marián Kertész, PD
7 hlasov
44
Ladislav Bartók, NEKA
6 hlasov
45
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
46
Karol Dzugas, NEKA
6 hlasov
47
Františka Kočišová, SĽS
6 hlasov
48
Ján Stanislav, SNS
6 hlasov
49
Vladimír Popovič, SMS
6 hlasov
50
Peter Palaščák, SOĽ
6 hlasov
51
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
52
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
53
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
54
Jozef Tischler, SĽS
3 hlasov
55
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
56
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
57
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
58
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
59
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
60
Jenő Csoltkó, NEKA
61
László Iván, SMK-MKP

Volebná účasť

24,30
%
2017 1. kolo
9,92
%
2013 2. kolo
13,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,30%
2013 2. kolo 9,92%
2013 1. kolo 13,86%