Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
64,60%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
35,40%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
42,22%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
31,11%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
18,89%
Karol Konárik SNS
5,56%
Jaroslav Sekerka KSS
1,11%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,11%
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
2
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
32 hlasov
3
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
22 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, NEKA
21 hlasov
5
Jaroslav Kuracina, NEKA
20 hlasov
6
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
19 hlasov
7
Michal Rusko, NEKA
18 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
17 hlasov
9
Karol Konárik, SNS
16 hlasov
10
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
11
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
15 hlasov
12
Peter Gogola, NEKA
15 hlasov
13
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
13 hlasov
14
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
13 hlasov
15
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
16
Vladimír Sklenka, NEKA
12 hlasov
17
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
11 hlasov
18
Martin Baník, KDS
11 hlasov
19
Ľubomír Piterka, NEKA
9 hlasov
20
Iveta Majerová, NEKA
8 hlasov
21
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
22
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
23
Róbert Huran, NEKA
7 hlasov
24
Ján Chladný, KDS
7 hlasov
25
Peter Rusnák, NEKA
7 hlasov
26
Jaroslav Maslen, NEKA
7 hlasov
27
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
28
Igor Donoval, ASV
6 hlasov
29
Janka Slobodníková, SĽS
6 hlasov
30
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
5 hlasov
31
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Andrej Sliacky, SMS
5 hlasov
33
Zdena Bienska, SĽS
5 hlasov
34
Pavol Svetlík, SNS
4 hlasov
35
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
36
Augustín Richtárech, OKS
3 hlasov
37
Janka Slaná, NEKA
3 hlasov
38
Teodor Bindas, SMS
3 hlasov
39
Jozef Smekal, NEKA
3 hlasov
40
Ľubomír Šesták, NEKA
3 hlasov
41
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
42
Dana Hríbiková, OKS
3 hlasov
43
Simon Barth, SMS
3 hlasov
44
Ivan Kostúr, KSS
2 hlasov
45
Peter Majerský, KSS
2 hlasov
46
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasov
47
Juraj Remšík, SMS
2 hlasov
48
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
49
Jozef Sásik, SĽS
2 hlasov
50
Svetozár Tomič, SMS
1 hlasov
51
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
52
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
54
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
55
Miloš Horný, SMS
1 hlasov
56
Branislav Slaný, NEKA
1 hlasov
57
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Milan Prašovský, SĽS
59
Ján Jambrich, SĽS
60
Igor Ďurana, SĽS
61
Vladimír Rosinský, SĽS
62
Lukáš Ginič, SMS

Volebná účasť

53,82
%
2017 1. kolo
36,70
%
2013 2. kolo
29,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 53,82%
2013 2. kolo 36,70%
2013 1. kolo 29,65%