Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
45,60%
Rudolf Huliak NK/NEKA
20,21%
Adrian Polóny NEKA
10,36%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
8,29%
Miroslav Suja REPUBLIKA
8,29%
Marek Modranský NEKA
4,15%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,55%
Michal Albert KSS
1,04%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Kubišová, NEKA
147 hlasov
2
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
3
Milan Lichý, NEKA
22 hlasov
4
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
21 hlasov
5
Matúš Molitoris, NEKA
19 hlasov
6
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
19 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
18 hlasov
8
Stanislav Mičev, NEKA
18 hlasov
9
David Kapusta, NEKA
17 hlasov
10
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
17 hlasov
11
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
17 hlasov
12
Csilla Droppová, NEKA
16 hlasov
13
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
16 hlasov
14
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
15
Michal Rusko, SOM Slovensko
15 hlasov
16
Martin Majling, NEKA
14 hlasov
17
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
14 hlasov
18
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
14 hlasov
19
Katarína Belicová, NEKA
13 hlasov
20
Vladimír Sklenka, NEKA
13 hlasov
21
Erika Karová, NEKA
13 hlasov
22
Milan Smädo, NEKA
12 hlasov
23
Ivan Mailing, NK/NEKA
12 hlasov
24
Marek Modranský, NEKA
12 hlasov
25
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
11 hlasov
26
Igor Kašper, SME RODINA
11 hlasov
27
Zuzana Macošková, NK/NEKA
10 hlasov
28
Pavel Marko, NK/NEKA
10 hlasov
29
Karol Kováč, NEKA
10 hlasov
30
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
31
Andrea Dolinská, NEKA
9 hlasov
32
Martin Turčan, NEKA
9 hlasov
33
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
34
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
35
Radoslav Petrík, NK/NEKA
8 hlasov
36
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
7 hlasov
37
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
7 hlasov
38
Marta Medzihradská, NEKA
7 hlasov
39
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
40
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
41
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
6 hlasov
42
Pavel Bachleda, NEKA
6 hlasov
43
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
6 hlasov
44
Maroš Čupka, Socialisti.sk
6 hlasov
45
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
46
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
5 hlasov
47
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
5 hlasov
48
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
5 hlasov
49
Janka Slaná, NEKA
5 hlasov
50
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
51
Matúš Mistrík, NK/NEKA
4 hlasov
52
Ján Mizerák, SME RODINA
4 hlasov
53
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
4 hlasov
54
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
55
Ivan Kostúr, KSS
4 hlasov
56
Peter Ušiak, NEKA
3 hlasov
57
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
3 hlasov
58
Peter Voskár, NK/NEKA
2 hlasov
59
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
2 hlasov
60
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
61
Peter Plančík, KSS
2 hlasov
62
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
63
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
64
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
65
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
66
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
67
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
68
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
69
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
70
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
71
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
72
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
73
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Michal Albert, KSS
1 hlasov
75
Elena Buksová, NEKA
1 hlasov
76
Juraj Odor, NEKA
1 hlasov
77
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
78
Marek Vyhnička, SNS
79
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
80
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
81
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...

Volebná účasť

61,97 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,97 %
04.11. 2017 1. kolo 53,82 %
23.11. 2013 2. kolo 36,70 %
09.11. 2013 1. kolo 29,65 %