Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
56,25%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
43,75%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
43,48%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
26,09%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
17,39%
Karol Konárik SNS
8,70%
Jaroslav Sekerka KSS
4,35%
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
14 hlasov
2
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
12 hlasov
3
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
11 hlasov
4
Jaroslav Suja, NEKA
10 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
6 hlasov
6
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
7
Ján Antal, ÚSVIT
5 hlasov
8
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
9
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
10
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
3 hlasov
11
Peter Vraniak, ÚSVIT
2 hlasov
12
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
13
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
14
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
15
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
1 hlasov
16
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
17
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
18
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
19
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
20
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
21
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
22
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
23
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
24
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
26
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
27
Tibor Balog, SMS
1 hlasov
28
Dušan Širák, KSS
29
Ladislav Lang, MOST - HÍD
30
Ján Hiraj, NP
31
Samuel Zubo, KSS
32
Renáta Puhlová, PD
33
Jozef Pupala, KSS
34
Ladislav Rigó, SMK-MKP
35
Veronika Rízová, KSS
36
Silvia Vargová, MOST - HÍD
37
Aneta Vargicová, SNS
38
Vojtech Kökény, SRK
39
Peter Juhász, SMK-MKP
40
Vojtech Szajkó, NEKA
41
František Auxt, SMK-MKP
42
Zoltán Bán, SMK-MKP
43
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
45
Csaba Horváth, NEKA
46
Katarína Horváth, KĽS
47
Jana Uhrinová, SNS

Volebná účasť

36,66
%
2017 1. kolo
28,07
%
2013 2. kolo
40,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,66%
2013 2. kolo 28,07%
2013 1. kolo 40,35%