Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
70,97%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
12,90%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4,84%
Jozef Mihalčin SĽS
4,84%
Štefan Straka KSS
3,23%
Dorota Bujňáková NP
1,61%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,61%
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Lukič, SMER - SD
31 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
28 hlasov
3
Ján Ragan, SMER - SD
27 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
18 hlasov
5
Jozef Berta, SMER - SD
17 hlasov
6
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
7
Radovan Kapraľ, KOS
14 hlasov
8
Michal Džuka, SOĽ
13 hlasov
9
Ján Čižik, 99%, PaS
11 hlasov
10
Lukáš Bičej, KOS
10 hlasov
11
Dušan Molek, SMER - SD
10 hlasov
12
Dušan Haľko, SNS
9 hlasov
13
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
14
Milan Reich, KOS
7 hlasov
15
Ján Šimko, NaS - ns
7 hlasov
16
Rastislav Košalko, KOS
7 hlasov
17
Anton Pavúk, NOVA
5 hlasov
18
Ladislav Hromada, NOVA
5 hlasov
19
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
20
Marta Baniková, 99%, PaS
4 hlasov
21
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
22
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
23
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
24
Marcela Pčolinská, NOVA
3 hlasov
25
Štefan Straka, KSS
3 hlasov
26
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
27
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
28
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
29
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
30
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
31
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
32
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
33
Milan Madura, ĽS-HZDS
1 hlasov
34
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
35
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
36
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
37
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
38
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
39
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
40
Pavol Drobný, SĽS
41
Marek Cerula, SNS
42
Dávid Capik, SNS
43
Peter Jacko, EDS
44
Jozef Tomašik, SNS
45
Pavol Štefanko, EDS
46
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
47
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
48
Gabriel Vilcega, NaS - ns
49
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50
Ján Macuga, EDS
51
Eva Lenková, NaS - ns
52
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
53
Miroslav Hlavatý, SĽS
54
Matúš Krajňák, SĽS
55
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
56
Ján Katriňák, SRK
57
Jozef Karchňák, ÚSVIT
58
Miroslav Kaliaš, SRK
59
Alfonz Kaliaš, SRÚS
60
Ján Jevín, SNS
61
Helena Vancáková, 99%, PaS

Volebná účasť

30,86
%
2017 1. kolo
18,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,86%
2013 1. kolo 18,41%