Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
50,31%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, ...
30,50%
Milan Mazurek REPUBLIKA
10,06%
Ján Bync NEKA
3,46%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,89%
Michal Biganič NEKA
1,57%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
1,26%
Filip Kuffa ŽIVOT
0,94%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,00%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Baran, NEKA
228 hlasov
2
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
211 hlasov
3
Marek Cerula, NEKA
98 hlasov
4
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
83 hlasov
5
Andrej Krišanda, SNS
70 hlasov
6
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
69 hlasov
7
Ján Ragan, NEKA
61 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
49 hlasov
9
Stanislav Obický, NEKA
45 hlasov
10
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
40 hlasov
11
Roman Lazúr, NEKA
29 hlasov
12
Alfonz Kobielský, NEKA
29 hlasov
13
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
28 hlasov
14
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
15
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
20 hlasov
16
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
17
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
18
Cyril Melničák, REPUBLIKA
18 hlasov
19
Stanislav Duda, NEKA
17 hlasov
20
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
17 hlasov
21
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
16 hlasov
22
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
23
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
24
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
14 hlasov
25
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
14 hlasov
26
Ján Fenčák, NEKA
13 hlasov
27
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
28
Ján Hajduch, NEKA
11 hlasov
29
Michal Jenčo, NEKA
10 hlasov
30
Marián Smolák, NEKA
9 hlasov
31
Peter Soták, DOMOV-NS
9 hlasov
32
Štefan Kolesár, NEKA
7 hlasov
33
Jana Kočišová, REPUBLIKA
7 hlasov
34
Samuel Bruss, NEKA
7 hlasov
35
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
7 hlasov
36
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
37
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
38
Miroslav Gešper, ŽIVOT
6 hlasov
39
Ján Obšinč, SNS
6 hlasov
40
Ján Tancoš, NEKA
3 hlasy
41
Helena Kosťová, ÚSVIT
3 hlasy
42
Lukáš Horváth, NEKA
1 hlas
43
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0 hlasov

Volebná účasť

69,43 %

Historický vývoj

29.10. 2022 69,43 %
04.11. 2017 1. kolo 30,86 %
09.11. 2013 1. kolo 18,41 %