Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
31,46%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
19,87%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,89%
Martin Kusenda NEKA
9,60%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,30%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,97%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
4,64%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,64%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,98%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,33%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
122 hlasov
2
Peter Kochan, NEKA
118 hlasov
3
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
109 hlasov
4
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
88 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
71 hlasov
6
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
7
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
43 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
9
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
39 hlasov
10
Matúš Hubinský, NEKA
35 hlasov
11
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
33 hlasov
12
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
13
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
14
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
28 hlasov
15
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
16
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
26 hlasov
17
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
18
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
23 hlasov
19
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
22 hlasov
20
Jaroslav Blina, KSS
22 hlasov
21
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
22
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
23
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
20 hlasov
24
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
25
Martin Dočkalik, NEKA
20 hlasov
26
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
19 hlasov
27
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
28
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
29
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
30
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
31
Adam Jamrich, KSS
13 hlasov
32
Martin Tarčák, NK/NEKA
12 hlasov
33
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
34
Ján Mlynár, REPUBLIKA
10 hlasov
35
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
36
Renáta Kirková, NK/NEKA
8 hlasov
37
David Gerhát, KSS
8 hlasov
38
Oľga Hudoková, NK/NEKA
7 hlasov
39
Marian Fázik, NK/NEKA
6 hlasov
40
Anton Švec, KSS
5 hlasov
41
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA

Volebná účasť

62,64 %

Historický vývoj

29.10. 2022 62,64 %
04.11. 2017 1. kolo 36,36 %
23.11. 2013 2. kolo 19,68 %
09.11. 2013 1. kolo 19,85 %