Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
67,11%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
32,89%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
40,00%
Rudolf Bauer KDS
36,00%
Dominika Palaščáková NOVA
10,40%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,20%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,20%
Jaroslav Džunko NEKA
3,20%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,40%
Lukáš Sisák KSS
1,60%
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Dvorový, SMER - SD
59 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
44 hlasov
3
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
36 hlasov
5
Miroslav Tóth, SMER - SD
27 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER - SD
26 hlasov
7
Tichomír Kačo, NEKA
25 hlasov
8
Róbert Puci, SMER - SD
25 hlasov
9
Miloš Ferko, NOVA
23 hlasov
10
Rastislav Petrovič, SMER - SD
23 hlasov
11
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
12
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
13
Štefan Tatranský, KSS
17 hlasov
14
Jaroslav Soták, NEKA
15 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
15 hlasov
16
Marián Kolesár, NEKA
14 hlasov
17
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
18
Juraj Selecký, NEKA
12 hlasov
19
Magdaléna Haburová, NEKA
12 hlasov
20
František Tomko, NEKA
12 hlasov
21
Andrej Kocák, MS
12 hlasov
22
Ľubomír Princík, NEKA
11 hlasov
23
Ladislav Bodnár, NEKA
11 hlasov
24
Robert Engel, NEKA
10 hlasov
25
Jozef Horváth, SMER - SD
10 hlasov
26
Gejza Gore, NEKA
8 hlasov
27
Martin Begala, NEKA
7 hlasov
28
František Kolbaský, ÚSVIT
7 hlasov
29
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
30
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
31
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
32
Miloš Kubica, NEKA
7 hlasov
33
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
34
Juliana Pašková, NEKA
7 hlasov
35
Ľubomír Bulla, NEKA
6 hlasov
36
Iveta Kohanová, NEKA
6 hlasov
37
Terézia Kačová, NOVA
6 hlasov
38
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
39
Zlatica Čeplíková, NEKA
5 hlasov
40
Tibor Jánošík, NOVA
5 hlasov
41
Vladimír Juroš, MS
5 hlasov
42
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
43
Katarína Mischurová, NEKA
5 hlasov
44
Aneta Horváthová, EDS
4 hlasov
45
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
46
Jaroslav Konečný, NEKA
4 hlasov
47
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
48
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
49
Edita Anthony, SaS
4 hlasov
50
Ján Tomáš, NEKA
4 hlasov
51
Michaela Kapustníková, NOVA
3 hlasov
52
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
53
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
54
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
56
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
57
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
58
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
59
Mária Szuperák, SMK-MKP
60
Csaba Furik, SMK-MKP
61
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
62
Ladislav Szilágyi, SaS
63
Mikuláš Balog, EDS
64
Igor Balog, SRÚS
65
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
66
Peter Pető, NEKA
67
Pavel Szijjártó, SĽS

Volebná účasť

23,40
%
2017 1. kolo
5,79
%
2013 2. kolo
10,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,40%
2013 2. kolo 5,79%
2013 1. kolo 10,44%