Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
73,68%
Rudolf Bauer KDS
26,32%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
70,00%
Rudolf Bauer KDS
16,00%
Lukáš Sisák KSS
4,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,00%
Jaroslav Džunko NEKA
3,00%
Jozef Holečko NEKA
3,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,00%
Dominika Palaščáková NOVA
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER - SD
86 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
58 hlasov
3
Miroslav Surmánek, NOVA
45 hlasov
4
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
44 hlasov
5
Rastislav Olexa, NEKA
36 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
36 hlasov
7
František Farkaš, SMER - SD
34 hlasov
8
Mária Uchnárová, SMS
22 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
19 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
11
Oliver Petrík, NEKA
16 hlasov
12
Jana Cibereová, SMER - SD
14 hlasov
13
Jozef Makohus, SMER - SD
12 hlasov
14
Rastislav Tomaš, KSS
11 hlasov
15
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
16
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
17
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
18
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
19
Valéria Eľková, NEKA
8 hlasov
20
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
21
Vladimíra Fortunová, KSS
7 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
7 hlasov
23
Stanislav Gaľa, SNS
4 hlasov
24
Juraj Brecko, KSS
3 hlasov
25
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
26
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
27
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
28
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
29
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
30
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
31
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
32
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
33
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
34
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
35
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
36
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
37
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
38
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
39
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
41
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
42
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
43
Jaroslava Špaková, DS
44
Jaroslav Tokár, SRÚS
45
Attila Barkó, SMK-MKP
46
Ján Bednár, NOVA
47
Jaroslav Ferenc, KĽS
48
Juraj Jevin, SaS
49
Tibor Varga, SMK-MKP
50
Martin Magura, SMS
51
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
52
Gábor Mihók, SMK-MKP
53
Matúš Nameš, SNS
54
Imrich Balog, KĽS
55
Milan Potocký, NEKA

Volebná účasť

37,71
%
2017 1. kolo
20,06
%
2013 2. kolo
38,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,71%
2013 2. kolo 20,06%
2013 1. kolo 38,06%