vyberte rok
Kunova Teplicaokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
39,02%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
20,73%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,29%
Jozef Bobík NEKA
9,76%
Jozef Červenák RIS
8,54%
Rudolf Botka NP
1,22%
Lukáš Sisák KSS
1,22%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,22%
Róbert Bačinský NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

16,30
%
2017 1. kolo
3,08
%
2013 2. kolo
12,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,3%
2013 2. kolo 3,08%
2013 1. kolo 12,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Beáta Beke, SMK-MKP
32 hlasov
2
Juraj Nagy, NEKA
27 hlasov
3
Ján Babič, SMER-SD
26 hlasov
4
Ferenc Porubán, SMK-MKP
23 hlasov
5
Zoltán Várady, SMK-MKP
21 hlasov
6
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
7
Attila Anna, NEKA
14 hlasov
8
Miloš Gallo, ŠANCA
12 hlasov
9
Monika Repaszká, ŠKV
8 hlasov
10
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
8 hlasov
11
Tibor Balázs, MOST - HÍD
8 hlasov
12
Juraj Balázs, NEKA
8 hlasov
13
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
14
Monika Šeďová, MOST - HÍD
7 hlasov
15
Michal Terrai, NEKA
7 hlasov
16
Dušan Pollák, ŠKV
6 hlasov
17
Štefan Bašták, SMER-SD
6 hlasov
18
Karol Kováč, OKS
6 hlasov
19
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Matúš Bischof, OKS
4 hlasov
21
Helena Laliková, KSS
4 hlasov
22
Jozef Červeňák, RIS
3 hlasov
23
Peter Bollo, MOST - HÍD
3 hlasov
24
Matej Lada, ŠKV
3 hlasov
25
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
26
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
2 hlasov
27
Ivan Kuhn, OKS
2 hlasov
28
Jaroslav Kočiš, KSS
2 hlasov
29
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Karol Horník, SMER-SD
2 hlasov
32
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Viliam Hlaváč, ŠKV
1 hlasov
34
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Juraj Bernár, KSS
1 hlasov
36
Róbert Hanuštiak, NEKA
37
Peter Pamula, SNS
38
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
39
Mária Bernáthová, KSS
40
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
41
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko