vyberte rok
Kukučínovokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
50,91%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
30,91%
Iván Farkas SMK
9,09%
Milan Uhrík ĽSNS
5,45%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,82%
Ján Marko NP
1,82%
Ľászló Hajdu MKDA
Peter Oremus NEKA

Volebná účasť

11,30
%
2017 1. kolo
3,62
%
2013 2. kolo
7,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 11,3%
2013 2. kolo 3,62%
2013 1. kolo 7,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
2
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
3
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
5
Ondrej Juhász, NEKA
13 hlasov
6
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
7
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
8
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
9
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
10
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
10 hlasov
12
Tibor Csenger, SMK-MKP
9 hlasov
13
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
14
Zita Cseri, NEKA
8 hlasov
15
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
16
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Marianna Šedivá, NEKA
5 hlasov
18
Ján Krtík, NEKA
5 hlasov
19
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
21
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
4 hlasov
22
Beáta Kiss, SMK-MKP
4 hlasov
23
Igor Gogora, NEKA
4 hlasov
24
Michal Ivanický, KSS
4 hlasov
25
Ján Hamar, KSS
4 hlasov
26
Igor Éder, NEKA
4 hlasov
27
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
29
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Peter Köpöncei, SMK-MKP
3 hlasov
31
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3 hlasov
32
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Igor Varga, NEKA
3 hlasov
34
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
37
Dezső Pálffy, SMK-MKP
2 hlasov
38
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
39
Miroslav Kamenský, KSS
2 hlasov
40
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Ladislav Vörös, KSS
1 hlasov
43
Pál Zachar, NEKA
1 hlasov
44
Erika Sulinová, NEKA
1 hlasov
45
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...