Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
59,38%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28,13%
Anton Korba NEKA
6,25%
Štefan Straka KSS
3,13%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,13%
Dorota Bujňáková NP
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Paľa, NOVA
40 hlasov
2
Patrik Mihaľ, NOVA
18 hlasov
3
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER - SD
14 hlasov
5
Marcela Pčolinská, NOVA
11 hlasov
6
Pavol Ceľuch, NEKA
11 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
10 hlasov
8
Jozef Karchňák, ÚSVIT
9 hlasov
9
Jozef Halecký, SMER - SD
8 hlasov
10
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
11
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
12
Helena Leščišinová, SMER - SD
7 hlasov
13
Štefan Harčarufka, NOVA
7 hlasov
14
Andrej Havrilla, SMER - SD
6 hlasov
15
Martin Šmilňák, NEKA
6 hlasov
16
Ján Ragan, SMER - SD
6 hlasov
17
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
18
Miroslav Kaliaš, SRK
6 hlasov
19
Gabriel Vilcega, NaS - ns
5 hlasov
20
Boris Hanuščak, SMER - SD
5 hlasov
21
Jozef Guliga, SMER - SD
5 hlasov
22
Alfonz Kaliaš, SRÚS
5 hlasov
23
Monika Palková, Z-SNP
4 hlasov
24
Milan Benka, NOVA
4 hlasov
25
Juraj Kuročka, SMER - SD
4 hlasov
26
Jozef Kuchta, NEKA
4 hlasov
27
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
4 hlasov
28
Michal Džuka, SOĽ
4 hlasov
29
Jozef Kmec, NEKA
4 hlasov
30
Martin Choma, NEKA
4 hlasov
31
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
32
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
33
Štefan Straka, KSS
3 hlasov
34
Anton Korba, NEKA
3 hlasov
35
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
36
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
37
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
38
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
39
Emília Rujaková, SĽS
2 hlasov
40
Jozef Bogdan, SNS
2 hlasov
41
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
42
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
43
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
44
Dušan Haľko, SNS
2 hlasov
45
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
46
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
47
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
48
Marek Cerula, SNS
2 hlasov
49
Lukáš Bičej, KOS
2 hlasov
50
Jozef Berta, SMER - SD
2 hlasov
51
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
52
Peter Korba, KSS
2 hlasov
53
Dušan Molek, SMER - SD
2 hlasov
54
Milan Reich, KOS
2 hlasov
55
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
56
Jozef Mihalčin, SĽS
2 hlasov
57
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
58
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
59
Miroslav Mydlo, SOĽ
1 hlasov
60
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
61
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
62
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
63
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
64
Miroslav Bujda, SMER - SD
1 hlasov
65
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
66
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
67
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
68
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
69
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
70
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
71
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
72
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
73
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
74
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
75
Anton Lamanec, NEKA
1 hlasov
76
Anton Pavúk, NOVA
77
Ján Macuga, EDS
78
Peter Ondko, NEKA
79
Eva Lenková, NaS - ns
80
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
81
Pavol Drobný, SĽS
82
František Ferenc ml., NEKA
83
Jozef Tomašik, SNS
84
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
85
Miroslav Hlavatý, SĽS
86
Ján Šimko, NaS - ns
87
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
88
Tibor Rusiňak, DS
89
Helena Vancáková, 99%, PaS
90
Anna Petričová, NEKA
91
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
92
Ján Katriňák, SRK

Volebná účasť

25,06
%
2017 1. kolo
9,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,06%
2013 1. kolo 9,23%