vyberte rok
Kružnookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
36,97%
Ján Lunter NEKA
28,57%
Martin Juhaniak NEKA
14,29%
Jozef Šimko NEKA
7,56%
Igor Kašper NEKA
6,72%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,68%
Miroslav Gálik NAS
0,84%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,84%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,84%
Znenek Očovan NAJ
0,84%
Jozef Sásik SĽSAH
0,84%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

39,15
%
2017 1. kolo
20,20
%
2013 2. kolo
15,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,15%
2013 2. kolo 20,2%
2013 1. kolo 15,48%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
40 hlasov
2
Ivan Hazucha, SMER-SD
34 hlasov
3
Michal Bagačka, SMER-SD
27 hlasov
4
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
5
Miroslava Vargová, NEKA
24 hlasov
6
Katarína Moncoľová, NEKA
21 hlasov
7
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
8
Peter Mináč, SMER-SD
18 hlasov
9
Stanislava Zvarová, SMER-SD
17 hlasov
10
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Peter Juhász, SMK-MKP
12 hlasov
12
Lukáš Kvietok, SMER-SD
12 hlasov
13
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
14
Dušan Hlinka, SMER-SD
10 hlasov
15
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Aneta Vargicová, SNS
9 hlasov
17
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
18
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
19
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
20
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
7 hlasov
22
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Miroslava Grendelová, KSS
6 hlasov
26
Zdenek Očovan, NAJ
6 hlasov
27
Ján Lichanec, NEKA
4 hlasov
28
Ladislav Rigó, SMK-MKP
3 hlasov
29
Roman Lebeda, NEKA
3 hlasov
30
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
31
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
32
Anatolij Jefimov, KSS
3 hlasov
33
Róbert Čipka, KSS
3 hlasov
34
Csaba Csízi, MOST - HÍD
3 hlasov
35
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
36
Aladár Bari, MOST - HÍD
2 hlasov
37
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
38
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
39
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
41
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
43
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
44
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
45
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
46
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
47
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
49
Vojtech Szajkó, SRK