Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
53,33%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
46,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
61,36%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
29,55%
Karol Konárik SNS
4,55%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
2,27%
Ondrej Binder NEKA
2,27%
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
17 hlasov
2
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
16 hlasov
3
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
13 hlasov
4
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
12 hlasov
5
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
11 hlasov
6
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
8 hlasov
7
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
8
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
6 hlasov
9
Aneta Vargicová, SNS
5 hlasov
10
Dušan Faško, KSS
5 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
5 hlasov
12
Dušan Širák, KSS
4 hlasov
13
Jozef Pupala, KSS
4 hlasov
14
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
15
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
16
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
17
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
18
Peter Juhász, SMK-MKP
3 hlasov
19
Ján Antal, ÚSVIT
2 hlasov
20
Csaba Horváth, NEKA
2 hlasov
21
Anna Kekeňáková, KSS
2 hlasov
22
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
23
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
24
Ladislav Rigó, SMK-MKP
2 hlasov
25
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
26
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
27
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
28
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
29
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
31
František Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
32
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
33
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
34
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
36
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
38
Silvia Vargová, MOST - HÍD
39
Ján Hiraj, NP
40
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
41
Helena Krauszová, SMS
42
Vojtech Kökény, SRK
43
Vojtech Szajkó, NEKA
44
Katarína Horváth, KĽS
45
Peter Vraniak, ÚSVIT
46
Tibor Balog, SMS
47
Zoltán Bán, SMK-MKP

Volebná účasť

39,15
%
2017 1. kolo
20,20
%
2013 2. kolo
15,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,15%
2013 2. kolo 20,20%
2013 1. kolo 15,48%