Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
30,00%
Milan Belica NEKA
26,74%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
17,83%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,48%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,65%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,35%
Martin Kusenda NEKA
4,13%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,52%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,87%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,43%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
114 hlasov
2
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
111 hlasov
3
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
107 hlasov
4
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
93 hlasov
5
Peter Kochan, NEKA
91 hlasov
6
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
86 hlasov
7
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
86 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
9
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
68 hlasov
10
Matúš Hubinský, NEKA
67 hlasov
11
Jozef Stankovský, NEKA
57 hlasov
12
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
53 hlasov
13
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
45 hlasov
14
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
45 hlasov
15
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
43 hlasov
16
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
17
Miroslav Polner, NK/NEKA
41 hlasov
18
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
19
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
20
Oľga Hudoková, NK/NEKA
36 hlasov
21
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
22
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
34 hlasov
23
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
24
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
25
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
26
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
30 hlasov
27
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
29 hlasov
28
Martin Dočkalik, NEKA
27 hlasov
29
Jaroslav Blina, KSS
26 hlasov
30
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
25 hlasov
31
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
22 hlasov
32
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
21 hlasov
33
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
34
Martin Tarčák, NK/NEKA
17 hlasov
35
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
36
Ľubomíra Švecová, KSS
15 hlasov
37
Anton Švec, KSS
14 hlasov
38
Renáta Kirková, NK/NEKA
10 hlasov
39
Ján Mlynár, REPUBLIKA
10 hlasov
40
Marian Fázik, NK/NEKA
9 hlasov
41
Adam Jamrich, KSS
9 hlasov
42
David Gerhát, KSS
9 hlasov

Volebná účasť

39,88 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,88 %
04.11. 2017 1. kolo 22,99 %
23.11. 2013 2. kolo 17,39 %
09.11. 2013 1. kolo 13,36 %