Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
37,37%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
25,25%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11,11%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
7,07%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
7,07%
Martin Kusenda NEKA
5,05%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,04%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,01%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,01%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,01%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
44 hlasov
2
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
3
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
26 hlasov
4
Matúš Hubinský, NEKA
26 hlasov
5
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
22 hlasov
6
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
7
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
17 hlasov
8
Peter Kochan, NEKA
13 hlasov
9
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
11 hlasov
10
Jaroslav Blina, KSS
11 hlasov
11
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
12
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
13
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
14
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
15
Oľga Hudoková, NK/NEKA
8 hlasov
16
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
8 hlasov
17
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
7 hlasov
18
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
19
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
6 hlasov
20
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
6 hlasov
21
Ľubomíra Švecová, KSS
6 hlasov
22
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
23
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
24
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
25
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
4 hlasov
26
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
27
Ján Mlynár, REPUBLIKA
4 hlasov
28
Martin Dočkalik, NEKA
3 hlasov
29
Renáta Kirková, NK/NEKA
3 hlasov
30
Anton Švec, KSS
3 hlasov
31
David Gerhát, KSS
2 hlasov
32
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
33
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
34
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
35
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov
36
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
37
Miroslav Polner, NK/NEKA
1 hlasov
38
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
39
Martin Tarčák, NK/NEKA
1 hlasov
40
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
41
Adam Jamrich, KSS
1 hlasov
42
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov

Volebná účasť

41,86 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,86 %
04.11. 2017 1. kolo 42,51 %
23.11. 2013 2. kolo 29,24 %
09.11. 2013 1. kolo 24,20 %