vyberte rok
Krpeľanyokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
34,83%
Juraj Blanár Smer-SD
34,48%
Marián Murín NEKA
12,76%
Peter Sagan ĽSNS
6,90%
Anton Martvoň NEKA
5,17%
Ján Mikolaj SNS
3,10%
Peter Cibulka NEKA
1,38%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,38%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

31,18
%
2017 1. kolo
14,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,18%
2013 1. kolo 14,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zdenko Kozák, SNS
96 hlasov
2
Tomáš Zanovit, NEKA
87 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
77 hlasov
4
Marián Krivuš, NEKA
69 hlasov
5
Peter Vons, NEKA
63 hlasov
6
Martin Čanády, SNS
59 hlasov
7
František Výrostko, NEKA
54 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
51 hlasov
9
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50 hlasov
10
Slavomír Šuch, SMER-SD
49 hlasov
11
Tatiana Červeňová, SMER-SD
46 hlasov
12
Peter Kašuba, NEKA
46 hlasov
13
Zuzana Valocká, NEKA
43 hlasov
14
Martin Hudec, SNS
39 hlasov
15
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
16
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
17
Branislav Zacharides, NEKA
37 hlasov
18
Marián Fedor, SMER-SD
36 hlasov
19
Jozef Petráš, SMER-SD
35 hlasov
20
Milan Horňák, NEKA
33 hlasov
21
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
22
Miroslav Mazúr, NEKA
29 hlasov
23
Marcel Maťovčík, NEKA
26 hlasov
24
Stanislav Rohoň, NEKA
24 hlasov
25
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
26
Jaroslav Brzák, NEKA
24 hlasov
27
Marek Straka, SMER-SD
24 hlasov
28
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
29
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
30
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
23 hlasov
31
Patrik Antal, NEKA
23 hlasov
32
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
33
Katarína Tomášová, SMER-SD
21 hlasov
34
Róbert Ivaška, SMER-SD
21 hlasov
35
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
36
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
37
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
38
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
39
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
40
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
41
Pavol Zemko, NEKA
14 hlasov
42
Štefan Balošák, SMER-SD
14 hlasov
43
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
44
Dana Šinálová, SNS
12 hlasov
45
Eva Milučká, SNS
11 hlasov
46
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
47
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
9 hlasov
48
Ivan Gondáš, SNS
8 hlasov
49
Miroslav Herák, KSS
8 hlasov
50
Marek Veverica, DOMA DOBRE
7 hlasov
51
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
5 hlasov
52
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
53
Alexander Velitš, VZDOR
3 hlasov
54
Ján Burda, MOST - HÍD
2 hlasov