Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
66,15%
Igor Ryban NEKA
21,54%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
8,46%
Juraj Pavlovič KSS
3,08%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
0,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zdenko Kozák, NEKA
69 hlasov
2
Tomáš Zanovit, SNS
39 hlasov
3
Marián Fedor, SMER - SD
37 hlasov
4
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
5
František Výrostko, NEKA
25 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
23 hlasov
7
Tatiana Červeňová, SMER - SD
22 hlasov
8
Štefan Balošák, SMER - SD
18 hlasov
9
Miroslav Mazúr, SMER - SD
18 hlasov
10
Katarína Tomášová, SMER - SD
17 hlasov
11
Július Morgoš, OKS, NOVA
16 hlasov
12
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
13
Ľubomír Vaňko, NEKA
16 hlasov
14
Tibor Adamko, NEKA
15 hlasov
15
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
16
Peter Kašuba, NEKA
13 hlasov
17
Róbert Ivaška, SMER - SD
12 hlasov
18
Miroslav Mlynár, SMER - SD
11 hlasov
19
Vladimír Polakovič, NEKA
11 hlasov
20
Nadežda Šugrová, SMER - SD
10 hlasov
21
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
22
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
23
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
24
Matej Bórik, NEKA
8 hlasov
25
Peter Belica, NEKA
8 hlasov
26
Peter Šimkovič, NEKA
7 hlasov
27
Ľubomír Kolár, KSS
6 hlasov
28
Ján Mičko, KSS
6 hlasov
29
Milan Benko, NEKA
5 hlasov
30
Róbert Gottlieb, NEKA
5 hlasov
31
Juraj Antal, NEKA
5 hlasov
32
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
4 hlasov
33
Marek Pavlovič, KSS
4 hlasov
34
Stanislav Rohoň, NEKA
4 hlasov
35
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
4 hlasov
36
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
4 hlasov
37
Zita Prívozníková, KSS
4 hlasov
38
Danica Medvecká, KSS
4 hlasov
39
Patrik Volentier, OKS, NOVA
3 hlasov
40
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
41
Martin Tanevski, KSS
2 hlasov
42
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
43
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
2 hlasov
44
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
45
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
46
Peter Maruniak, EDS
1 hlasov
47
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
1 hlasov
48
František Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
49
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
50
Pavol Krišpinský, PD
1 hlasov
51
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
52
Jozef Kendra, KSS
53
Milan Nemček, EDS
54
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

31,18
%
2017 1. kolo
14,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,18%
2013 1. kolo 14,66%