vyberte rok
Krokavaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
36,36%
Marian Kotleba ĽSNS
36,36%
Martin Juhaniak NEKA
9,09%
Ján Lunter NEKA
9,09%
Milan Urbáni SMS
9,09%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

45,83
%
2017 1. kolo
45,83
%
2013 2. kolo
62,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,83%
2013 2. kolo 45,83%
2013 1. kolo 62,5%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Pliešovský, SNS
11 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
5 hlasov
3
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
4
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
5
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
6
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
7
Stanislava Zvarová, SMER-SD
2 hlasov
8
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
9
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
10
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
11
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
12
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
13
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
14
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
15
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
17
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
18
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
19
Aladár Bari, MOST - HÍD
20
Ferenc Auxt, SMK-MKP
21
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
24
Csaba Csízi, MOST - HÍD
25
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
26
Gejza Mede, NEKA
27
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
29
Katarína Moncoľová, NEKA
30
Zdenek Očovan, NAJ
31
Alena Pivovarčiová, NP
32
Ladislav Rigó, SMK-MKP
33
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
34
Vojtech Szajkó, SRK
35
Jozef Šimko, NEKA
36
Ján Lichanec, NEKA
37
Ladislav Lang, MOST - HÍD
38
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
39
Róbert Čipka, KSS
40
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Ivan Hazucha, SMER-SD
42
Dušan Hlinka, SMER-SD
43
Anatolij Jefimov, KSS
44
Peter Juhász, SMK-MKP
45
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Vojtech Kökény, SRK
47
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
48
Stanislav Krahulec, NEKA
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD