Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
40,16%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
26,88%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,48%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,48%
Martin Kusenda NEKA
4,16%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,36%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,40%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,08%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,76%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,28%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
320 hlasov
2
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
144 hlasov
3
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
137 hlasov
4
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
137 hlasov
5
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
123 hlasov
6
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
98 hlasov
7
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
92 hlasov
8
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
91 hlasov
9
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
89 hlasov
10
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
87 hlasov
11
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
83 hlasov
12
Jozef Stankovský, NEKA
79 hlasov
13
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
73 hlasov
14
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
65 hlasov
15
Matúš Hubinský, NEKA
64 hlasov
16
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
61 hlasov
17
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
58 hlasov
18
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
57 hlasov
19
Peter Kochan, NEKA
56 hlasov
20
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
21
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
55 hlasov
22
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
49 hlasov
23
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
49 hlasov
24
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
45 hlasov
25
Jaroslav Blina, KSS
42 hlasov
26
Martin Dočkalik, NEKA
35 hlasov
27
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
28
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
29
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
30
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
31
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
27 hlasov
32
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
33
Anton Švec, KSS
26 hlasov
34
David Gerhát, KSS
23 hlasov
35
Oľga Hudoková, NK/NEKA
22 hlasov
36
Renáta Kirková, NK/NEKA
21 hlasov
37
Martin Tarčák, NK/NEKA
21 hlasov
38
Ján Mlynár, REPUBLIKA
20 hlasov
39
Ľubomíra Švecová, KSS
17 hlasov
40
Adam Jamrich, KSS
16 hlasov
41
Miroslav Polner, NK/NEKA
16 hlasov
42
Marian Fázik, NK/NEKA
13 hlasov

Volebná účasť

73,74 %

Historický vývoj

29.10. 2022 73,74 %
04.11. 2017 1. kolo 25,66 %
23.11. 2013 2. kolo 14,40 %
09.11. 2013 1. kolo 15,86 %