Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
70,49%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14,75%
Dorota Bujňáková NP
4,92%
Štefan Straka KSS
4,92%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,28%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,64%
Anton Korba NEKA
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kičura, SMER - SD
34 hlasov
2
Miroslav Benko, SMER - SD
25 hlasov
3
Radoslav Čuha, SMER - SD
20 hlasov
4
Mikuláš Komanický, SMER - SD
18 hlasov
5
Emil Chlapeček, SMER - SD
17 hlasov
6
Vladislav Bašista, SMER - SD
13 hlasov
7
Miroslav Lukáč, SMER - SD
12 hlasov
8
Viera Leščáková, NOVA
10 hlasov
9
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
10
Marek Guman, NEKA
9 hlasov
11
Ľubomír Vaško, NOVA
8 hlasov
12
Peter Hatalčík, SMER - SD
8 hlasov
13
Pavel Hagyari, NEKA
8 hlasov
14
Jiří Ballarin, NEKA
8 hlasov
15
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
16
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
17
Pavol Kleban, SNS
6 hlasov
18
Cyril Leško, SNS
6 hlasov
19
Jozef Kakaščik, NEKA
5 hlasov
20
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
21
Stanislav Grega, NEKA
5 hlasov
22
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
23
Lukáš Priščák, SNS
4 hlasov
24
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Mária Klebanová, SNS
4 hlasov
26
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
4 hlasov
27
Michal Kaliňák, SMER - SD
4 hlasov
28
Miroslav Leško, SMER - SD
4 hlasov
29
Ladislav Babuščák, NOVA
3 hlasov
30
Daniel Antolík, SNS
3 hlasov
31
Jaroslav Uličný, SNS
3 hlasov
32
Zdenko Velecký, NEKA
3 hlasov
33
Stanislav Šváby, NOVA
3 hlasov
34
Marcel Jenča, SNS
3 hlasov
35
Peter Klein, NEKA
3 hlasov
36
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
37
Marián Krakovský, KSS
2 hlasov
38
Anton Klimko, NOVA
2 hlasov
39
Igor Kreta, KSS
2 hlasov
40
Ján Katica, NEKA
2 hlasov
41
Ľudovít Malaga, NEKA
2 hlasov
42
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
43
Peter Bugár, KSS
2 hlasov
44
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
45
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
46
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
47
Vladimír Feľbaba, NOVA
2 hlasov
48
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
49
Ján Dobrovič, NEKA
2 hlasov
50
Andrej Tudor, KSS
2 hlasov
51
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
52
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
53
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
54
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
55
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
56
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
57
Radovan Bačík, NEKA
1 hlasov
58
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
59
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
60
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
61
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
62
Milan Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
63
Miroslav Sopko, NOVA
1 hlasov
64
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
65
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
66
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
1 hlasov
67
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
68
František Janus, NEKA
1 hlasov
69
Janette Langová, NOVA
1 hlasov
70
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
71
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
72
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
73
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
74
Patrik Tomič, NEKA
1 hlasov
75
Ondrej Gubač, NEKA
1 hlasov
76
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
1 hlasov
77
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
78
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
79
František Merkovský, 99%, PaS
1 hlasov
80
Paulína Štefaničová, NOVA
81
Viliam Sedlák, 99%, PaS
82
Branko Benko, SMER - SD
83
Ján Jacoš, 99%, PaS
84
Vladimír Borecký, NEKA
85
Dušan Brhlík, NEKA
86
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
87
Michal Hlivjak, 99%, PaS
88
Štefan Hatok, NEKA
89
Jozef Frankovský, NEKA
90
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
91
Jozef Jakubík, 99%, PaS
92
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
93
Andrej Buday, SaS
94
Stanislav Mathia, NOVA
95
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
96
Radko Lapoš, NEKA
97
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
98
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
99
Rudolf Voit, NEKA
100
Jozef Kipikaša, SNS
101
František Balog, SRÚS
102
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

22,75
%
2017 1. kolo
22,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,75%
2013 1. kolo 22,68%