vyberte rok
Krivosúd - Bodovkaokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
49,55%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
31,53%
Štefan Škultéty NEKA
14,41%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,60%
Ferdinand Vavrík NEKA
0,90%
Nora Pániková SZS
Igor Valko NP

Volebná účasť

39,86
%
2017 1. kolo
25,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,86%
2013 1. kolo 25,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
71 hlasov
2
Stanislav Svatik, NEKA
66 hlasov
3
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
4
Peter Mikula, NEKA
23 hlasov
5
Ingrid Opatovská, NEKA
22 hlasov
6
Jozef Kováč, NEKA
21 hlasov
7
Alena Bulková, NEKA
20 hlasov
8
Marian Hudec, NEKA
19 hlasov
9
Štefan Škultéty, NEKA
18 hlasov
10
Tomáš Vaňo, NEKA
16 hlasov
11
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
12
Michal Križan, NEKA
14 hlasov
13
Rastislav Šepták, NEKA
13 hlasov
14
Miloslav Baco, NEKA
13 hlasov
15
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
16
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
17
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
18
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
19
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
20
Ján Krátky, NEKA
11 hlasov
21
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
22
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
23
Miloš Mičega, NEKA
10 hlasov
24
Martin Hošták, NEKA
9 hlasov
25
Lukáš Beták, NEKA
9 hlasov
26
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
27
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
28
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
29
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
30
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
31
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
32
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
33
Danica Birošová, NEKA
7 hlasov
34
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
35
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
36
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
37
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
38
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
39
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
41
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
42
Dagmar Mikulová, NEKA
4 hlasov
43
Miroslav Řádek, NEKA
4 hlasov
44
Viera Žilková, NEKA
4 hlasov
45
Marek Trsťan, NEKA
3 hlasov
46
Ľubomír Horný, NEKA
2 hlasov
47
Daniela Felgrová, NEKA
2 hlasov
48
Henrieta Crkoňová, NEKA
2 hlasov
49
Denisa Martinková, NaS - ns
2 hlasov
50
Martin Smolka, NEKA
1 hlasov
51
Ľubomír Slávik, NaS - ns
1 hlasov
52
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
53
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA