Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
60,29%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
14,71%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
11,76%
Peter Palko KSS
5,88%
Ľubomír Žabár NEKA
5,88%
Marián Herdel NEKA
1,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Vaňo, NEKA
22 hlasov
2
Milan Kebísek, NEKA
17 hlasov
3
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
4
Milan Berec, SMER - SD
14 hlasov
5
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
6
Martin Barčák, NEKA
12 hlasov
7
Peter Palko, KSS
11 hlasov
8
Martina Beňovičová, NEKA
11 hlasov
9
Martin Adamec, NEKA
10 hlasov
10
Tibor Jankovský, SMER - SD
9 hlasov
11
Danica Birošová, NEKA
8 hlasov
12
Michal Križan, NEKA
8 hlasov
13
Ján Kanaba, NEKA
8 hlasov
14
Miroslav Hlinka, SMER - SD
8 hlasov
15
Ľubomír Štefánik, NEKA
7 hlasov
16
Ľubomír Dvorský, NEKA
6 hlasov
17
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
18
Tomáš Bečár, NEKA
6 hlasov
19
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
20
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
6 hlasov
21
Alojz Švajda, NEKA
6 hlasov
22
Juraj Ondračka, SMER - SD
6 hlasov
23
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
24
Ľubomír Žabár, NEKA
5 hlasov
25
Anton Beták, NEKA
5 hlasov
26
Marta Šajbidorová, NEKA
5 hlasov
27
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
28
Iveta Kováčiková, SMER - SD
5 hlasov
29
Jaroslav Jambor, NEKA
5 hlasov
30
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
31
Eduard Hartmann, SNS
5 hlasov
32
Daniel Beníček, SMER - SD
4 hlasov
33
Stanislav Pastva, SMER - SD
4 hlasov
34
Jaroslav Ridoško, SNS
4 hlasov
35
Miroslav Kopčan, NEKA
4 hlasov
36
Patrik Burian, NEKA
4 hlasov
37
Eva Červeňanová, NEKA
4 hlasov
38
Miloslav Baco, NEKA
4 hlasov
39
Emil Košút, SMER - SD
3 hlasov
40
Marta Blahová, ĽS-HZDS
3 hlasov
41
Peter Hlucháň, NEKA
3 hlasov
42
Jaroslav Šmíd, NEKA
3 hlasov
43
Lucia Štefancová, NEKA
3 hlasov
44
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
45
Lenka Ďurechová, KSS
2 hlasov
46
Martin Dohál, NEKA
2 hlasov
47
Ján Hradský, NEKA
2 hlasov
48
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Valika Meravá, KSS
2 hlasov
50
Ľubomír Tunega, NEKA
2 hlasov
51
Martin Chlapík, SNS
2 hlasov
52
Dušan Štrauss, NaS - ns
2 hlasov
53
Jozef Hrdlička, KSS
2 hlasov
54
Vladimír Mojto, NEKA
1 hlasov
55
Pavol Suško, KSS
1 hlasov
56
Juraj Štepnička, SNS
1 hlasov
57
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlasov
58
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
59
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
1 hlasov
60
Janka Fabová, Paliho Kapurková
1 hlasov
61
Martina Kebísková, NEKA
1 hlasov
62
Peter Brázda, SNS
1 hlasov
63
Leo Kužela, NEKA
1 hlasov
64
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov
65
Milan Blaško, SNS
66
Peter Hudec, KSS
67
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
68
Ondrej Čapák, SNS
69
Václav Vacula, 99%
70
Juraj Kotleba, SNS

Volebná účasť

39,86
%
2017 1. kolo
25,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,86%
2013 1. kolo 25,93%