vyberte rok
Krišovská Lieskováokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
68,72%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
19,82%
Róbert Bačinský NEKA
2,20%
Jozef Bobík NEKA
2,20%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,20%
Rudolf Botka NP
1,32%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,32%
Jaroslav Džunko NEKA
0,44%
Oliver Petrík JĽSS
0,44%
Lukáš Sisák KSS
0,44%
Adam Šepetka NAJ
0,44%
Jarmila Tkáčová SNS
0,44%
Jozef Červenák RIS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

37,51
%
2017 1. kolo
46,16
%
2013 2. kolo
48,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,51%
2013 2. kolo 46,16%
2013 1. kolo 48,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
148 hlasov
2
Peter Jakab, MOST - HÍD
134 hlasov
3
Mária Bálintová, MOST - HÍD
131 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
123 hlasov
5
Emil Ďurovčík, SMER-SD
95 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
61 hlasov
7
Ildikó Vargová, ŠKV
58 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER-SD
44 hlasov
9
Viliam Zahorčák, SMER-SD
38 hlasov
10
Pavol Kuchta, SMER-SD
38 hlasov
11
Michal Stričík, ŠKV
30 hlasov
12
Branislav Sijka, NEKA
27 hlasov
13
František Farkaš, SMER-SD
24 hlasov
14
Ľudovít Adam, NEKA
21 hlasov
15
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
17
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
18
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10 hlasov
19
Miroslav Šimko, SNS
9 hlasov
20
Oskar Szabo, SZS
8 hlasov
21
Emil Čurma, SNS
7 hlasov
22
Mikuláš Kiš, NAJ
7 hlasov
23
Jaroslav Vaľo, SNS
7 hlasov
24
Marek Švingál, ŠKV
6 hlasov
25
Viliam Brandis, NAJ
6 hlasov
26
Dušan Goda, NEKA
6 hlasov
27
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Peter Borza, SNS
5 hlasov
29
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
32
Matej Šarocký, ŠANCA
4 hlasov
33
Timea Sotáková, SMER-SD
4 hlasov
34
Jozef Sokologorský, SMER-SD
4 hlasov
35
Erik Sibal, NEKA
4 hlasov
36
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasov
38
Jozef Jambor, NAJ
4 hlasov
39
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
40
Radoslav Smutný, SP
3 hlasov
41
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Karol Pavelka, SNS
3 hlasov
43
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
44
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
45
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
46
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
47
Jozef Bobík, NEKA
3 hlasov
48
Peter Badida, VZDOR
3 hlasov
49
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
50
Peter Malík, SNS
3 hlasov
51
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
52
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
53
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
54
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
2 hlasov
55
Stanislav Gaľa, ŠKV
2 hlasov
56
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasov
57
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
58
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
59
Peter Horňák, DS
1 hlasov
60
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
61
Valéria Eľková, NEKA
1 hlasov
62
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
63
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
64
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
65
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
66
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
67
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
68
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlasov
69
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
70
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
71
Marián Nistor, ŠKV
72
Marek Misár, NAJ
73
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
74
Jozef Onda, NAJ