Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
96,71%
Rudolf Bauer KDS
3,29%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
89,56%
Rudolf Bauer KDS
3,48%
Dominika Palaščáková NOVA
1,58%
Lukáš Sisák KSS
1,58%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,95%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,63%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,63%
Jozef Holečko NEKA
0,63%
Ivan Kuhn OKS
0,63%
Jaroslav Džunko NEKA
0,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gábor Mihók, SMK-MKP
267 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
264 hlasov
3
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
224 hlasov
4
Ľubica Rošková, SMER - SD
215 hlasov
5
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
189 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
83 hlasov
7
Attila Barkó, SMK-MKP
74 hlasov
8
Tibor Varga, SMK-MKP
73 hlasov
9
Branislav Sijka, NEKA
49 hlasov
10
Viliam Zahorčák, SMER - SD
35 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
12
František Farkaš, SMER - SD
22 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
14
Valéria Eľková, NEKA
18 hlasov
15
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
16
Oliver Petrík, NEKA
9 hlasov
17
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
18
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
19
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
20
Juraj Jevin, SaS
6 hlasov
21
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
22
Jozef Makohus, SMER - SD
5 hlasov
23
Slavomír Žužo, MS
4 hlasov
24
Jaroslav Tokár, SRÚS
4 hlasov
25
Rastislav Olexa, NEKA
3 hlasov
26
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
27
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
28
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
29
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
30
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
31
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
32
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
33
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
34
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
35
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
36
Juraj Brecko, KSS
1 hlasov
37
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
38
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
39
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
41
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
42
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
43
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
44
Milan Potocký, NEKA
1 hlasov
45
Ján Mihalečko, SMER - SD
1 hlasov
46
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
47
Martin Magura, SMS
1 hlasov
48
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
49
Stanislav Gaľa, SNS
50
Ján Bednár, NOVA
51
Rastislav Tomaš, KSS
52
Jozef Jusko, ÚSVIT
53
Miroslav Surmánek, NOVA
54
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
55
Matúš Nameš, SNS

Volebná účasť

37,51
%
2017 1. kolo
46,16
%
2013 2. kolo
48,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,51%
2013 2. kolo 46,16%
2013 1. kolo 48,49%