Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41,79%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
34,33%
Anton Korba NEKA
7,46%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
5,97%
Dorota Bujňáková NP
4,48%
Štefan Straka KSS
2,99%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,99%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
2
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
3
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29 hlasov
4
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
5
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
6
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
7
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
8
Slavomír Kopáč, NEKA
15 hlasov
9
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
10
Michal Sýkora, SMER - SD
13 hlasov
11
Mária Trembáčová, NEKA
13 hlasov
12
Arne Kroták, NOVA
13 hlasov
13
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
11 hlasov
14
Vladimír Ondruš, SMER - SD
9 hlasov
15
Ján Dravecký, NOVA
8 hlasov
16
Jozef Janiga, SMER - SD
7 hlasov
17
Peter Brenišin, SMER - SD
7 hlasov
18
Jozef Teplický, SNS
6 hlasov
19
Rudolf Abrahám, SMER - SD
6 hlasov
20
Jana Dudová, NOVA
5 hlasov
21
Milan Antaš, SOĽ
5 hlasov
22
Anna Ondrušeková, NEKA
5 hlasov
23
Peter Roth, OKS
5 hlasov
24
Slavomír Božoň, SaS
4 hlasov
25
Veronika Brijová, SNS
4 hlasov
26
Mária Ilenčíková, NEKA
4 hlasov
27
Mário Kovalčík, NEKA
4 hlasov
28
Peter Hritz, SMER - SD
3 hlasov
29
Ladislav Moravčík, NEKA
3 hlasov
30
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
3 hlasov
31
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Elena Bačkorová, SĽS
2 hlasov
33
František Bednár, SĽS
2 hlasov
34
Peter Dujava, NEKA
2 hlasov
35
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasov
36
Peter Jakubčák, KSS
2 hlasov
37
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
38
Danka Vančišinová, SMER - SD
2 hlasov
39
Ladislav Trembáč, SMS
2 hlasov
40
Branislav Švec, NOVA
2 hlasov
41
Rastislav Wolf, SĽS
1 hlasov
42
Martin Ščuka, SRK
1 hlasov
43
Kamil Horváth, SRK
1 hlasov
44
Marek Jackanič, ÚSVIT
1 hlasov
45
Iveta Martonová, 99%, PaS
1 hlasov
46
Daniel Abaffy, SĽS
1 hlasov
47
Ján Kuchta, SĽS
1 hlasov
48
Milan Korenko, SĽS
1 hlasov
49
Miroslav Ščurka, KSS
1 hlasov
50
Milan Marečák, SMS
51
Ľubomír Kroščen, SĽS
52
Richard Koky, NEKA

Volebná účasť

9,98 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 18,60 %
09.11. 2013 1. kolo 9,98 %