Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
77,78%
Rudolf Bauer KDS
22,22%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
35,42%
Lukáš Sisák KSS
27,08%
Rudolf Bauer KDS
20,83%
Dominika Palaščáková NOVA
8,33%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,17%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,08%
Ivan Kuhn OKS
2,08%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Katarína Mischurová, NEKA
22 hlasov
2
Jaroslav Konečný, NEKA
13 hlasov
3
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
12 hlasov
5
Vladimír Dvorový, SMER - SD
9 hlasov
6
Juraj Sobek, SMER - SD
7 hlasov
7
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
8
Róbert Puci, SMER - SD
6 hlasov
9
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
10
Ján Tomáš, NEKA
5 hlasov
11
Ladislav Bodnár, NEKA
5 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER - SD
4 hlasov
13
Igor Balog, SRÚS
4 hlasov
14
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
15
Jana Mondiková, SMER - SD
4 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
17
Marek Čižmár, NEKA
4 hlasov
18
Miroslav Tóth, SMER - SD
3 hlasov
19
Ľubomír Princík, NEKA
3 hlasov
20
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
21
Jaroslav Soták, NEKA
3 hlasov
22
Juraj Selecký, NEKA
2 hlasov
23
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
24
Andrej Kocák, MS
2 hlasov
25
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
26
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasov
27
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
28
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
29
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
30
Zlatica Čeplíková, NEKA
2 hlasov
31
Tichomír Kačo, NEKA
2 hlasov
32
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
33
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
34
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
36
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
37
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
38
Jozef Horváth, SMER - SD
1 hlasov
39
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
40
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
41
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
42
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
43
František Tomko, NEKA
1 hlasov
44
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
45
Štefan Tatranský, KSS
1 hlasov
46
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
48
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
49
František Kolbaský, ÚSVIT
50
Miloš Ferko, NOVA
51
Robert Engel, NEKA
52
László Farkas, SMK-MKP
53
Tibor Jánošík, NOVA
54
Csaba Furik, SMK-MKP
55
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
56
Ladislav Illés, SMK-MKP
57
Aneta Horváthová, EDS
58
József Kopasz, SMK-MKP
59
Ľudovít Tóth, SĽS
60
Peter Pető, NEKA
61
Juliana Pašková, NEKA
62
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
63
Pavel Szijjártó, SĽS
64
Ladislav Szilágyi, SaS
65
Martin Galgoczy, NEKA
66
Mária Szuperák, SMK-MKP
67
Matúš Hada, KĽS

Volebná účasť

32,06
%
2017 1. kolo
20,76
%
2013 2. kolo
20,76
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,06%
2013 2. kolo 20,76%
2013 1. kolo 20,76%