vyberte rok
Krásnovceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50,82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26,23%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,74%
Jozef Bobík NEKA
4,37%
Oliver Petrík JĽSS
2,19%
Róbert Bačinský NEKA
1,64%
Vladislav Stanko NEKA
1,64%
Jarmila Tkáčová SNS
1,09%
Rudolf Botka NP
0,55%
Jaroslav Džunko NEKA
0,55%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,55%
Lukáš Sisák KSS
0,55%
Ján Struk SMS
0,55%
Adam Šepetka NAJ
0,55%
Jozef Červenák RIS

Volebná účasť

35,79
%
2017 1. kolo
16,82
%
2013 2. kolo
32,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,79%
2013 2. kolo 16,82%
2013 1. kolo 32,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
123 hlasov
2
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
86 hlasov
3
František Farkaš, SMER-SD
56 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
56 hlasov
5
Jozef Sokologorský, SMER-SD
47 hlasov
6
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
7
Ján Mihalečko, SMER-SD
42 hlasov
8
Pavol Kuchta, SMER-SD
42 hlasov
9
Timea Sotáková, SMER-SD
40 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER-SD
38 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
36 hlasov
12
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
13
Bohuš Jakuboc, ŠKV
23 hlasov
14
Jozef Bobík, NEKA
23 hlasov
15
Matej Šarocký, ŠANCA
22 hlasov
16
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
19 hlasov
17
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
18
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
19
Stanislav Gaľa, ŠKV
14 hlasov
20
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
21
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
22
Dušan Goda, NEKA
13 hlasov
23
Erik Sibal, NEKA
12 hlasov
24
Michal Stričík, ŠKV
12 hlasov
25
Ľudovít Adam, NEKA
11 hlasov
26
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
27
Ján Viselka, NEKA
11 hlasov
28
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
29
Mária Bálintová, MOST - HÍD
10 hlasov
30
Peter Badida, VZDOR
10 hlasov
31
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
32
Emil Čurma, SNS
9 hlasov
33
Lukáš Pažinka, NEKA
8 hlasov
34
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
35
Marek Švingál, ŠKV
8 hlasov
36
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
37
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
38
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
39
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
40
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
41
Milan Barančík, ÚSVIT
5 hlasov
42
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
5 hlasov
43
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
44
Peter Sabol, SNS
5 hlasov
45
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
46
Viliam Brandis, NAJ
4 hlasov
47
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasov
48
Karol Pavelka, SNS
4 hlasov
49
Marián Markovič, ŠKV
4 hlasov
50
Marián Nistor, ŠKV
4 hlasov
51
Marek Misár, NAJ
4 hlasov
52
Peter Borza, SNS
3 hlasov
53
Peter Horňák, DS
3 hlasov
54
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasov
55
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
56
Jozef Onda, NAJ
2 hlasov
57
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
58
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
59
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
60
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
61
Peter Malík, SNS
1 hlasov
62
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
63
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
64
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
65
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
66
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
67
Oskar Szabo, SZS
68
Radoslav Smutný, SP
69
Mikuláš Kiš, NAJ
70
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
71
Jozef Jambor, NAJ
72
Peter Jakab, MOST - HÍD
73
Ondrej Golas, NEKA
74
Tibor Varga, SMK-MKP