Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
81,82%
Rudolf Bauer KDS
18,18%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
69,64%
Rudolf Bauer KDS
14,29%
Dominika Palaščáková NOVA
5,95%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,38%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,38%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,79%
Jozef Holečko NEKA
1,79%
Lukáš Sisák KSS
1,19%
Jaroslav Džunko NEKA
0,60%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
118 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
72 hlasov
3
Milan Kaplan, NOVA
69 hlasov
4
Oliver Petrík, NEKA
63 hlasov
5
Jozef Makohus, SMER - SD
63 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
56 hlasov
7
Ľubica Rošková, SMER - SD
43 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER - SD
42 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER - SD
42 hlasov
10
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
32 hlasov
12
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
13
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
14
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
15
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
16
Juraj Brecko, KSS
13 hlasov
17
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
18
Stanislav Gaľa, SNS
12 hlasov
19
Milan Potocký, NEKA
11 hlasov
20
Martin Stripai, SMS
9 hlasov
21
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
7 hlasov
22
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
7 hlasov
23
Pavol Valko, SMS
6 hlasov
24
Ján Bednár, NOVA
6 hlasov
25
Jaroslava Špaková, DS
6 hlasov
26
Dagmara Balogová, KSS
6 hlasov
27
Tomáš Bubelíny, NOVA
5 hlasov
28
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
29
Matúš Nameš, SNS
5 hlasov
30
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
31
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
32
Andrea Sisák, NEKA
4 hlasov
33
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
34
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
35
Slavomír Žužo, MS
3 hlasov
36
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
37
Ján Potocký, SMS
3 hlasov
38
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
39
Martin Magura, SMS
2 hlasov
40
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
41
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
42
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
43
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
44
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
45
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
46
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
47
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
48
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
49
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
50
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
51
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
52
Gábor Mihók, SMK-MKP
53
Jozef Jusko, ÚSVIT
54
Jaroslav Tokár, SRÚS
55
Gabriel Timko, SMS

Volebná účasť

35,79
%
2017 1. kolo
16,82
%
2013 2. kolo
32,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,79%
2013 2. kolo 16,82%
2013 1. kolo 32,82%