vyberte rok
Krásnohorská Dlhá Lúkaokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,66%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
29,69%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
14,45%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,52%
Róbert Bačinský NEKA
3,13%
Jarmila Tkáčová SNS
0,78%
Jozef Červenák RIS
0,39%
Oliver Petrík JĽSS
0,39%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

47,15
%
2017 1. kolo
9,73
%
2013 2. kolo
45,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,15%
2013 2. kolo 9,73%
2013 1. kolo 45,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Nagy, NEKA
223 hlasov
2
Attila Anna, NEKA
170 hlasov
3
Peter Bollo, MOST - HÍD
66 hlasov
4
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
65 hlasov
5
Beáta Beke, SMK-MKP
62 hlasov
6
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
62 hlasov
7
Juraj Balázs, NEKA
52 hlasov
8
Ferenc Porubán, SMK-MKP
46 hlasov
9
Zoltán Várady, SMK-MKP
24 hlasov
10
Monika Repaszká, ŠKV
17 hlasov
11
Dušan Pollák, ŠKV
16 hlasov
12
Matej Lada, ŠKV
16 hlasov
13
Matúš Bischof, OKS
15 hlasov
14
Karol Kováč, OKS
11 hlasov
15
Tibor Balázs, MOST - HÍD
10 hlasov
16
Ján Babič, SMER-SD
9 hlasov
17
Mária Bernáthová, KSS
8 hlasov
18
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Monika Šeďová, MOST - HÍD
7 hlasov
20
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
22
Miloš Gallo, ŠANCA
7 hlasov
23
Róbert Hanuštiak, NEKA
7 hlasov
24
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
26
Michal Terrai, NEKA
5 hlasov
27
Štefan Bašták, SMER-SD
5 hlasov
28
Karol Horník, SMER-SD
5 hlasov
29
Ivan Kuhn, OKS
5 hlasov
30
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
4 hlasov
32
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
33
Jaroslav Kočiš, KSS
4 hlasov
34
Viliam Hlaváč, ŠKV
2 hlasov
35
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
36
Juraj Bernár, KSS
2 hlasov
37
Peter Pamula, SNS
1 hlasov
38
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
39
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Jozef Červeňák, RIS
41
Helena Laliková, KSS