vyberte rok
Krásno nad Kysucouokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
55,07%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
29,27%
Peter Sagan ĽSNS
7,16%
Marián Murín NEKA
3,22%
Anton Martvoň NEKA
2,13%
Ján Mikolaj SNS
1,70%
Peter Cibulka NEKA
0,97%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,24%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,24%

Volebná účasť

31,24
%
2017 1. kolo
22,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,24%
2013 1. kolo 22,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Grapa, SMER-SD
999 hlasov
2
Ján Podmanický, SMER-SD
666 hlasov
3
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
620 hlasov
4
Juraj Hlavatý, SMER-SD
495 hlasov
5
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
384 hlasov
6
Milan Gura, SMER-SD
326 hlasov
7
Martin Šenfeld, NEKA
294 hlasov
8
Jozef Cech, SMER-SD
259 hlasov
9
Jozef Marec, NEKA
210 hlasov
10
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
206 hlasov
11
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
180 hlasov
12
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
173 hlasov
13
František Kučák, SMER-SD
168 hlasov
14
Peter Strapáč, NEKA
157 hlasov
15
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
157 hlasov
16
Jozef Balačin, NEKA
156 hlasov
17
Dana Jantulíková, NEKA
149 hlasov
18
Slavomír Kupka, SNS
145 hlasov
19
Jaroslav Velička, NEKA
145 hlasov
20
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
144 hlasov
21
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
134 hlasov
22
Andrea Šimurdová, NEKA
123 hlasov
23
Renáta Majchráková, NEKA
119 hlasov
24
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
115 hlasov
25
Milan Pišček, SNS
114 hlasov
26
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
27
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
95 hlasov
28
Marcel Šulo, NEKA
92 hlasov
29
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
89 hlasov
30
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
85 hlasov
31
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
77 hlasov
32
Anton Heglas, NEKA
75 hlasov
33
Eleonóra Nekorancová, NEKA
71 hlasov
34
Anton Varecha, SMER-SD
69 hlasov
35
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
64 hlasov
36
Jozef Kajánek, KSS
51 hlasov
37
Ľubomír Golis, SNS
49 hlasov
38
David Kulla, NEKA
47 hlasov
39
Martin Birka, NEKA
40 hlasov
40
Rastislav Gajdoš, KSS
40 hlasov
41
Marta Cyprichová, ŠANCA
39 hlasov
42
Michal Balačin, NEKA
37 hlasov
43
Vladimír Malík, NaS - ns
37 hlasov
44
Peter Kurňava, NEKA
35 hlasov
45
Martin Pavlík, NEKA
31 hlasov
46
Iveta Špaldoňová, SZS
29 hlasov
47
Štefan Kompánek, NEKA
13 hlasov