Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
32,83%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
25,91%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
12,45%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
9,27%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
5,53%
Andrea Starinská NK/NEKA
4,02%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
3,46%
Marián Murín NEKA
2,46%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,12%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
1 278 hlasov
2
Ján Podmanický, SMER - SD
732 hlasov
3
Juraj Hlavatý, NEKA
706 hlasov
4
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
700 hlasov
5
Anna Belousovová, NEKA
401 hlasov
6
Martin Šenfeld, NEKA
371 hlasov
7
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
362 hlasov
8
Anna Trauerová, SMER - SD
361 hlasov
9
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
279 hlasov
10
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
226 hlasov
11
Milan Gura, NEKA
208 hlasov
12
Ľubomír Kubla, NaS - ns
167 hlasov
13
Peter Jurga, SMER - SD
159 hlasov
14
Pavol Holeštiak, NEKA
143 hlasov
15
Martin Baník, REPUBLIKA
140 hlasov
16
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
126 hlasov
17
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
118 hlasov
18
Milan Pišček, NEKA
116 hlasov
19
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
115 hlasov
20
Dana Jašurková, NEKA
115 hlasov
21
Jozef Vražel, SMER - SD
111 hlasov
22
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
108 hlasov
23
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
107 hlasov
24
Marián Masnica, SMER - SD
96 hlasov
25
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
72 hlasov
26
Tomáš Urbaník, NEKA
72 hlasov
27
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
69 hlasov
28
Marcel Šulo, SNS
69 hlasov
29
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
68 hlasov
30
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
65 hlasov
31
Stanislav Cyprich, NEKA
63 hlasov
32
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
60 hlasov
33
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
59 hlasov
34
Denis Maslák, REPUBLIKA
55 hlasov
35
Juraj Vrba, REPUBLIKA
55 hlasov
36
Xénia Šurhaňáková, NEKA
53 hlasov
37
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
47 hlasov
38
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
40 hlasov
39
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
37 hlasov
40
Jozef Kajánek, KSS
37 hlasov
41
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
35 hlasov
42
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
34 hlasov
43
Jaroslav Klus, KSS
33 hlasov
44
Peter Šimčisko, ŽIVOT
29 hlasov
45
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
29 hlasov
46
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
47
Peter Staškovan, NK/NEKA
24 hlasov
48
Zuzana Staníková, ŽIVOT
22 hlasov

Volebná účasť

37,89 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,89 %
04.11. 2017 1. kolo 31,24 %
09.11. 2013 1. kolo 22,97 %