Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
73,66%
Rudolf Bauer KDS
26,34%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
76,46%
Rudolf Bauer KDS
12,74%
Dominika Palaščáková NOVA
3,67%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,41%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,15%
Jaroslav Džunko NEKA
1,03%
Jozef Holečko NEKA
0,92%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,80%
Lukáš Sisák KSS
0,57%
Ivan Kuhn OKS
0,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
529 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
460 hlasov
3
Csaba Furik, SMK-MKP
437 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
361 hlasov
5
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
350 hlasov
6
Ladislav Illés, SMK-MKP
322 hlasov
7
Mária Szuperák, SMK-MKP
318 hlasov
8
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
276 hlasov
9
Jozef Horváth, SMER - SD
254 hlasov
10
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
249 hlasov
11
László Farkas, SMK-MKP
199 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
165 hlasov
13
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
143 hlasov
14
Juraj Sobek, SMER - SD
119 hlasov
15
Peter Pető, NEKA
99 hlasov
16
Jana Mondiková, SMER - SD
70 hlasov
17
Rastislav Petrovič, SMER - SD
69 hlasov
18
Róbert Puci, SMER - SD
63 hlasov
19
Magdaléna Haburová, NEKA
56 hlasov
20
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46 hlasov
21
Štefan Tatranský, KSS
43 hlasov
22
Juraj Selecký, NEKA
42 hlasov
23
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37 hlasov
24
Miroslav Tóth, SMER - SD
34 hlasov
25
Tichomír Kačo, NEKA
31 hlasov
26
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
27
Edita Anthony, SaS
28 hlasov
28
Vladimír Dvorový, SMER - SD
28 hlasov
29
Marek Čižmár, NEKA
28 hlasov
30
Tibor Jánošík, NOVA
22 hlasov
31
Zlatica Čeplíková, NEKA
18 hlasov
32
Michaela Kapustníková, NOVA
18 hlasov
33
Marián Kolesár, NEKA
15 hlasov
34
Ľudovít Tóth, SĽS
14 hlasov
35
Mikuláš Balog, EDS
14 hlasov
36
Terézia Kačová, NOVA
13 hlasov
37
Jaroslav Soták, NEKA
12 hlasov
38
Juliana Pašková, NEKA
11 hlasov
39
Iveta Kohanová, NEKA
11 hlasov
40
Ladislav Bodnár, NEKA
10 hlasov
41
Pavel Szijjártó, SĽS
10 hlasov
42
Ladislav Szilágyi, SaS
9 hlasov
43
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
44
Ľubomír Bulla, NEKA
8 hlasov
45
Katarína Mischurová, NEKA
7 hlasov
46
Miloš Ferko, NOVA
7 hlasov
47
Ján Tomáš, NEKA
6 hlasov
48
Gejza Gore, NEKA
6 hlasov
49
Martin Begala, NEKA
6 hlasov
50
Robert Engel, NEKA
6 hlasov
51
Vladimír Juroš, MS
6 hlasov
52
Andrej Kocák, MS
5 hlasov
53
Jaroslav Konečný, NEKA
5 hlasov
54
František Kolbaský, ÚSVIT
5 hlasov
55
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
56
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
57
Martin Galgoczy, NEKA
5 hlasov
58
Igor Balog, SRÚS
5 hlasov
59
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
60
Ján Lukáč, SMS
4 hlasov
61
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
62
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
63
Ľubomír Princík, NEKA
3 hlasov
64
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
65
Matúš Hada, KĽS
2 hlasov
66
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
67
František Tomko, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

30,94
%
2017 1. kolo
7,09
%
2013 2. kolo
14,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,94%
2013 2. kolo 7,09%
2013 1. kolo 14,63%