vyberte rok
Kráľovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38,69%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37,50%
Róbert Bačinský NEKA
5,95%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,36%
Jarmila Tkáčová SNS
3,57%
Jozef Červenák RIS
2,98%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,38%
Lukáš Sisák KSS
1,19%
Rudolf Botka NP
0,60%
Jaroslav Džunko NEKA
0,60%
Oliver Petrík JĽSS
0,60%
Adam Šepetka NAJ
0,60%
Jozef Bobík NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

19,47
%
2017 1. kolo
12,16
%
2013 2. kolo
12,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,47%
2013 2. kolo 12,16%
2013 1. kolo 12,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
76 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
33 hlasov
5
Anton Medvec, NEKA
28 hlasov
6
Ondrej Bernát, SMER-SD
25 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
8
Erika Zámboriová, ŠKV
25 hlasov
9
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
10
Pavol Lehotský, NEKA
22 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
22 hlasov
12
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
13
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
14
Ján Kokarda, NEKA
19 hlasov
15
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
16
Radoslav Hodor, NEKA
18 hlasov
17
Martina Dutková, NEKA
17 hlasov
18
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
19
Mária Dulovičová, NEKA
16 hlasov
20
Slavomír Horváth, SNS
15 hlasov
21
Peter Derevjaník, SMER-SD
15 hlasov
22
Ivan Hriczko, ŠKV
14 hlasov
23
Vojtech Farkaš, NEKA
13 hlasov
24
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
25
Miloš Barcal, NEKA
13 hlasov
26
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
27
Gabriel Böhm, NEKA
11 hlasov
28
Vlastimil Lakatoš, NEKA
10 hlasov
29
Július Begala, NEKA
10 hlasov
30
Mária Lacková, NEKA
9 hlasov
31
Roland Szabó, SMER-SD
9 hlasov
32
Slavomír Borovský, DS
9 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
34
Peter Seman, KSS
8 hlasov
35
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
8 hlasov
36
Július Beluscsák, NEKA
7 hlasov
37
Ján Serbin, NEKA
6 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
39
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
40
Jozef Hric, KSS
6 hlasov
41
Tibor Bráz, NEKA
6 hlasov
42
Csaba Simkó, SMK-MKP
6 hlasov
43
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
44
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
45
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
46
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
47
Tomáš Suchý, ŠANCA
4 hlasov
48
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
49
Alexander Képes, SMK-MKP
4 hlasov
50
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
51
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
52
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
53
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
54
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
55
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
56
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
57
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
58
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
59
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
60
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
61
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
62
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
63
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
64
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD