Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
61,22%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
38,78%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
38,95%
Rudolf Bauer KDS
31,58%
Dominika Palaščáková NOVA
20,00%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,16%
Lukáš Sisák KSS
3,16%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,11%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,05%
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Šimko, SNS
52 hlasov
2
Dominika Palaščáková, NOVA
40 hlasov
3
Peter Papáč, KSS
38 hlasov
4
František Petro, SMER - SD
27 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
20 hlasov
6
Vojtech Staňo, SMER - SD
19 hlasov
7
Michal Rečka, SMER - SD
13 hlasov
8
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
12 hlasov
9
Viktor Dulina, NEKA
11 hlasov
10
Karol Dzugas, NEKA
11 hlasov
11
Ľubomír Šimko, SMER - SD
11 hlasov
12
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
14
Anton Medvec, NEKA
8 hlasov
15
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
16
Marián Tóth, SaS
7 hlasov
17
Monika Vargová, SNS
6 hlasov
18
Ľubica Holováčová, SĽS
6 hlasov
19
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
20
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
21
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
22
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
24
Ján Kokarda, NEKA
5 hlasov
25
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
26
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
27
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
28
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
29
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
30
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
31
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
32
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
33
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
34
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
35
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
36
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
37
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
38
Marián Kertész, PD
3 hlasov
39
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
40
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
41
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
42
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
43
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
44
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
45
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
46
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
47
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
48
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
49
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
50
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
51
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
52
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
53
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
54
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
55
Jenő Csoltkó, NEKA
56
Vladimír Popovič, SMS
57
Františka Kočišová, SĽS
58
Anton Király, SMK-MKP
59
László Iván, SMK-MKP
60
Ladislav Bartók, NEKA
61
Jozef Holečko, NEKA

Volebná účasť

19,47
%
2017 1. kolo
12,16
%
2013 2. kolo
12,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,47%
2013 2. kolo 12,16%
2013 1. kolo 12,66%