Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
57,43%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
42,57%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
51,41%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
22,54%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
16,20%
Karol Konárik SNS
3,52%
Jozef Sásik SĽS
2,11%
Ondrej Binder NEKA
0,70%
Ladislav Fízik ASV
0,70%
Andrea Jenčíková NP
0,70%
Emil Samko KĽS
0,70%
Jaroslav Sekerka KSS
0,70%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
44 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
43 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
4
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
36 hlasov
5
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
34 hlasov
6
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
33 hlasov
7
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
32 hlasov
8
Peter Gogola, NEKA
26 hlasov
9
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
26 hlasov
10
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
24 hlasov
11
Karol Konárik, SNS
23 hlasov
12
Ľubomír Motyčka, NEKA
21 hlasov
13
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
21 hlasov
14
Ján Chladný, KDS
20 hlasov
15
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
18 hlasov
16
Jaroslav Maslen, NEKA
15 hlasov
17
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
14 hlasov
18
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
14 hlasov
19
Jaroslav Kuracina, NEKA
14 hlasov
20
Peter Rusnák, NEKA
13 hlasov
21
Igor Donoval, ASV
12 hlasov
22
Michal Rusko, NEKA
11 hlasov
23
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
24
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
10 hlasov
25
Martin Baník, KDS
9 hlasov
26
Vladimír Sklenka, NEKA
9 hlasov
27
Jozef Smekal, NEKA
9 hlasov
28
Janka Slaná, NEKA
8 hlasov
29
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
30
Janka Slobodníková, SĽS
8 hlasov
31
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
32
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
33
Roman Štrba, SĽS
7 hlasov
34
Zdena Bienska, SĽS
6 hlasov
35
Karol Jadáš, KDS
5 hlasov
36
Jozef Sásik, SĽS
5 hlasov
37
Branislav Slaný, NEKA
5 hlasov
38
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
4 hlasov
39
Miloš Horný, SMS
4 hlasov
40
Jaroslava Miklóšová, SMS
4 hlasov
41
Iveta Majerová, NEKA
4 hlasov
42
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
43
Peter Majerský, KSS
3 hlasov
44
Simon Barth, SMS
3 hlasov
45
Milan Prašovský, SĽS
3 hlasov
46
Ivan Kostúr, KSS
3 hlasov
47
Dana Hríbiková, OKS
2 hlasov
48
Róbert Huran, NEKA
2 hlasov
49
Ľubomír Piterka, NEKA
2 hlasov
50
Andrej Sliacky, SMS
2 hlasov
51
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
52
Juraj Remšík, SMS
2 hlasov
53
Teodor Bindas, SMS
2 hlasov
54
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
55
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
57
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
58
Pavol Svetlík, SNS
1 hlasov
59
Ľubomír Šesták, NEKA
1 hlasov
60
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
61
Igor Ďurana, SĽS
62
Ján Jambrich, SĽS

Volebná účasť

50,18
%
2017 1. kolo
28,13
%
2013 2. kolo
27,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50,18%
2013 2. kolo 28,13%
2013 1. kolo 27,42%