Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
82,05%
Rudolf Bauer KDS
17,95%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
63,24%
Rudolf Bauer KDS
13,24%
Jaroslav Džunko NEKA
5,88%
Dominika Palaščáková NOVA
4,41%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,41%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,94%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,47%
Jozef Holečko NEKA
1,47%
Lukáš Sisák KSS
1,47%
Ivan Kuhn OKS
1,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Galgoczy, NEKA
42 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
37 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
28 hlasov
4
Miroslav Tóth, SMER - SD
22 hlasov
5
Róbert Puci, SMER - SD
22 hlasov
6
Marek Čižmár, NEKA
21 hlasov
7
Terézia Kačová, NOVA
21 hlasov
8
Tichomír Kačo, NEKA
20 hlasov
9
Vladimír Dvorový, SMER - SD
19 hlasov
10
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
11
Juliana Pašková, NEKA
10 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER - SD
9 hlasov
13
Marián Kolesár, NEKA
9 hlasov
14
Štefan Tatranský, KSS
8 hlasov
15
Jana Mondiková, SMER - SD
6 hlasov
16
František Tomko, NEKA
6 hlasov
17
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
18
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
19
Jozef Horváth, SMER - SD
4 hlasov
20
Jaroslav Soták, NEKA
4 hlasov
21
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
22
Zlatica Čeplíková, NEKA
4 hlasov
23
Miloš Ferko, NOVA
3 hlasov
24
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
25
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
26
Robert Engel, NEKA
3 hlasov
27
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
28
Martin Begala, NEKA
3 hlasov
29
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
30
Juraj Selecký, NEKA
2 hlasov
31
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
32
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
33
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
34
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
35
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
36
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
37
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
38
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
39
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
40
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
41
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
42
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
43
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
44
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
45
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
46
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
48
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
49
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
50
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
51
Ján Tomáš, NEKA
52
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53
Andrej Kocák, MS
54
František Kolbaský, ÚSVIT
55
Jaroslav Konečný, NEKA
56
József Kopasz, SMK-MKP
57
Igor Balog, SRÚS
58
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
59
Csaba Furik, SMK-MKP
60
Ľubomír Princík, NEKA
61
Katarína Mischurová, NEKA
62
Vladimír Juroš, MS
63
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
64
Peter Pető, NEKA
65
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
66
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
67
Michaela Kapustníková, NOVA

Volebná účasť

34,44
%
2017 1. kolo
21,73
%
2013 2. kolo
38,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,44%
2013 2. kolo 21,73%
2013 1. kolo 38,91%