Kandidáti na predsedu VÚC

Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
68,27%
Milan Belica NEKA
13,89%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,22%
Martin Kusenda NEKA
1,28%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,18%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,07%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,07%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,64%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,64%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,64%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
558 hlasov
2
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
163 hlasov
3
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
149 hlasov
4
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
136 hlasov
5
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
119 hlasov
6
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
108 hlasov
7
Peter Benček, NEKA
106 hlasov
8
Ján Krtík, NEKA
98 hlasov
9
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
96 hlasov
10
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
89 hlasov
11
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
88 hlasov
12
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
86 hlasov
13
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
76 hlasov
14
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
76 hlasov
15
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
75 hlasov
16
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
72 hlasov
17
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
18
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
68 hlasov
19
Mária Kuriačková, NEKA
63 hlasov
20
Tomáš Ižold, NEKA
53 hlasov
21
Peter Drábik, NEKA
53 hlasov
22
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
53 hlasov
23
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
53 hlasov
24
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
25
Marek Földesi, NEKA
51 hlasov
26
Branislav Štefanický, NEKA
50 hlasov
27
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
47 hlasov
28
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
29
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
44 hlasov
30
Mária Farkašová, NEKA
42 hlasov
31
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
32
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
33
Dana Ďurišová, NK/NEKA
34 hlasov
34
Ján Janáč, NEKA
32 hlasov
35
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
31 hlasov
36
Tomáš Krištof, NEKA
31 hlasov
37
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
38
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
30 hlasov
39
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
40
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
28 hlasov
41
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
28 hlasov
42
Roman Salinka, NEKA
27 hlasov
43
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
44
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
25 hlasov
45
Jozef Kubovič, NEKA
24 hlasov
46
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
47
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
24 hlasov
48
Roland Bogár, NEKA
22 hlasov
49
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
22 hlasov
50
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
22 hlasov
51
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
52
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
19 hlasov
53
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
18 hlasov
54
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
18 hlasov
55
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
56
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
17 hlasov
57
Peter Marko, NK/NEKA
16 hlasov
58
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
16 hlasov
59
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
15 hlasov
60
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14 hlasov
61
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
62
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
63
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
64
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
65
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
66
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
67
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
68
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
69
Ján Proksa, NK/NEKA
9 hlasov
70
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
71
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
9 hlasov
72
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
8 hlasov
73
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
74
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
75
Tibor Moravský, NEKA
6 hlasov
76
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov

Volebná účasť

58,37 %

Historický vývoj

29.10. 2022 58,37 %
04.11. 2017 1. kolo 33,35 %
23.11. 2013 2. kolo 25,35 %
09.11. 2013 1. kolo 20,56 %