Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
45,34%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
18,28%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
18,28%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,75%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,34%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,99%
Martin Kusenda NEKA
2,81%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,46%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,88%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,53%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
364 hlasov
2
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
231 hlasov
3
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
187 hlasov
4
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
140 hlasov
5
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
91 hlasov
6
Martin Dočkalik, NEKA
83 hlasov
7
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
74 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
74 hlasov
9
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
69 hlasov
10
Jozef Stankovský, NEKA
66 hlasov
11
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
65 hlasov
12
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
13
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
57 hlasov
14
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
52 hlasov
15
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
16
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
17
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
37 hlasov
18
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
35 hlasov
19
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
20
Jaroslav Blina, KSS
27 hlasov
21
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
27 hlasov
22
Matúš Hubinský, NEKA
26 hlasov
23
Anton Švec, KSS
23 hlasov
24
Peter Kochan, NEKA
23 hlasov
25
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
26
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
27
David Gerhát, KSS
21 hlasov
28
Renáta Kirková, NK/NEKA
21 hlasov
29
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
21 hlasov
30
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
20 hlasov
31
Martin Tarčák, NK/NEKA
18 hlasov
32
Oľga Hudoková, NK/NEKA
18 hlasov
33
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
16 hlasov
34
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
35
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
36
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
37
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
38
Adam Jamrich, KSS
14 hlasov
39
Ľubomíra Švecová, KSS
12 hlasov
40
Miroslav Polner, NK/NEKA
9 hlasov
41
Ján Mlynár, REPUBLIKA
8 hlasov
42
Marian Fázik, NK/NEKA
7 hlasov

Volebná účasť

50,93 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,93 %
04.11. 2017 1. kolo 31,69 %
23.11. 2013 2. kolo 9,87 %
09.11. 2013 1. kolo 10,67 %