vyberte rok
Kostolná - Záriečieokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
46,01%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
34,36%
Štefan Škultéty NEKA
15,34%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,07%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,23%
Nora Pániková SZS
Igor Valko NP

Volebná účasť

29,89
%
2017 1. kolo
19,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,89%
2013 1. kolo 19,92%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
88 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
63 hlasov
3
Alena Bulková, NEKA
44 hlasov
4
Michal Križan, NEKA
34 hlasov
5
Štefan Škultéty, NEKA
33 hlasov
6
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
7
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
8
Peter Mikula, NEKA
28 hlasov
9
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
10
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
11
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
12
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
13
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
14
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
15
Stanislav Svatik, NEKA
19 hlasov
16
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
17
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
18
Lukáš Beták, NEKA
19 hlasov
19
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
20
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
21
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
22
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
23
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
24
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
25
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
26
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
27
Danica Birošová, NEKA
13 hlasov
28
Jozef Kováč, NEKA
12 hlasov
29
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
30
Marian Hudec, NEKA
11 hlasov
31
Miroslav Řádek, NEKA
10 hlasov
32
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
33
Ján Krátky, NEKA
9 hlasov
34
Martin Smolka, NEKA
9 hlasov
35
Miloslav Baco, NEKA
9 hlasov
36
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
37
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
38
Ingrid Opatovská, NEKA
8 hlasov
39
Martin Hošták, NEKA
7 hlasov
40
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
41
Rastislav Šepták, NEKA
7 hlasov
42
Miloš Mičega, NEKA
7 hlasov
43
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
44
Henrieta Crkoňová, NEKA
6 hlasov
45
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
46
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
47
Ľubomír Horný, NEKA
5 hlasov
48
Viera Žilková, NEKA
5 hlasov
49
Denisa Martinková, NaS - ns
4 hlasov
50
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
51
Dagmar Mikulová, NEKA
2 hlasov
52
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Daniela Felgrová, NEKA
2 hlasov
54
Ľubomír Slávik, NaS - ns
1 hlasov
55
Marek Trsťan, NEKA
1 hlasov