Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
50,00%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
28,43%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
8,82%
Peter Palko KSS
5,88%
Ľubomír Žabár NEKA
4,90%
Marián Herdel NEKA
1,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Vaňo, NEKA
49 hlasov
2
Tomáš Bečár, NEKA
47 hlasov
3
Michal Križan, NEKA
25 hlasov
4
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
5
Juraj Ondračka, SMER - SD
19 hlasov
6
Alojz Švajda, NEKA
19 hlasov
7
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
8
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
9
Marta Šajbidorová, NEKA
15 hlasov
10
Milan Berec, SMER - SD
15 hlasov
11
Stanislav Pastva, SMER - SD
15 hlasov
12
Tibor Jankovský, SMER - SD
15 hlasov
13
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
14
Miroslav Hlinka, SMER - SD
14 hlasov
15
Ján Kanaba, NEKA
14 hlasov
16
Martin Adamec, NEKA
12 hlasov
17
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
12 hlasov
18
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
12 hlasov
19
Eduard Hartmann, SNS
11 hlasov
20
Martin Chlapík, SNS
9 hlasov
21
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
22
Jaroslav Ridoško, SNS
8 hlasov
23
Vladimír Mojto, NEKA
8 hlasov
24
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
25
Leo Kužela, NEKA
7 hlasov
26
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
7 hlasov
27
Patrik Burian, NEKA
7 hlasov
28
Iveta Kováčiková, SMER - SD
7 hlasov
29
Anton Beták, NEKA
7 hlasov
30
Peter Palko, KSS
7 hlasov
31
Martin Barčák, NEKA
6 hlasov
32
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
6 hlasov
33
Jaroslav Jambor, NEKA
5 hlasov
34
Danica Birošová, NEKA
5 hlasov
35
Daniel Beníček, SMER - SD
5 hlasov
36
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
37
Ľubomír Dvorský, NEKA
5 hlasov
38
Marta Blahová, ĽS-HZDS
4 hlasov
39
Eva Červeňanová, NEKA
4 hlasov
40
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
41
Valika Meravá, KSS
4 hlasov
42
Ľubomír Tunega, NEKA
4 hlasov
43
Emil Košút, SMER - SD
4 hlasov
44
Martina Beňovičová, NEKA
3 hlasov
45
Ľubomír Žabár, NEKA
3 hlasov
46
Peter Brázda, SNS
3 hlasov
47
Miloslav Baco, NEKA
3 hlasov
48
Lenka Ďurechová, KSS
3 hlasov
49
Janka Fabová, Paliho Kapurková
3 hlasov
50
Peter Hlucháň, NEKA
3 hlasov
51
Ján Hradský, NEKA
3 hlasov
52
Peter Hudec, KSS
3 hlasov
53
Jozef Hrdlička, KSS
3 hlasov
54
Martina Kebísková, NEKA
2 hlasov
55
Iveta Šipošová, KSS
2 hlasov
56
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasov
57
Lucia Štefancová, NEKA
2 hlasov
58
Ľubomír Štefánik, NEKA
1 hlasov
59
Jaroslav Šmíd, NEKA
1 hlasov
60
Miroslav Kopčan, NEKA
1 hlasov
61
Martin Dohál, NEKA
1 hlasov
62
Ondrej Čapák, SNS
1 hlasov
63
Juraj Kotleba, SNS
1 hlasov
64
Milan Blaško, SNS
1 hlasov
65
Milan Kebísek, NEKA
1 hlasov
66
Dušan Štrauss, NaS - ns
1 hlasov
67
Pavol Suško, KSS
1 hlasov
68
Václav Vacula, 99%
69
Miroslav Zámečník, KSS
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns

Volebná účasť

29,89
%
2017 1. kolo
19,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,89%
2013 1. kolo 19,92%