Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
54,84%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
19,35%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
11,29%
Peter Palko KSS
6,45%
Marián Herdel NEKA
4,84%
Ľubomír Žabár NEKA
3,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Katarína Macháčková, NEKA
39 hlasov
2
Ján Belanský, NEKA
22 hlasov
3
Štefan Gaman, SMER - SD
20 hlasov
4
Jozef Stopka, SMER - SD
16 hlasov
5
Ľuboš Maxina, NEKA
14 hlasov
6
Dana Melišková, NEKA
14 hlasov
7
Peter Juríček, NEKA
12 hlasov
8
Helena Dadíková, NEKA
12 hlasov
9
Miroslav Valach, KSS
12 hlasov
10
František Tám, SMER - SD
10 hlasov
11
Dušan Šimka, NEKA
10 hlasov
12
Vojtech Bartoš, NEKA
9 hlasov
13
Jozef Škadra, SNS
8 hlasov
14
Štefan Mjartan, SMER - SD
8 hlasov
15
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
7 hlasov
16
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
17
Jozef Balčirák, NEKA
7 hlasov
18
Richard Takáč, SMER - SD
6 hlasov
19
Emil Divéky, SNS
6 hlasov
20
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
21
Miloš Cúcik, NEKA
6 hlasov
22
Viliam Kurbel, NEKA
6 hlasov
23
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
5 hlasov
24
Jozef Vrábeľ, NEKA
5 hlasov
25
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
26
Vojtech Čičmanec, NEKA
5 hlasov
27
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
28
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
29
Mohamed Hemza, SMER - SD
4 hlasov
30
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
31
Jozef Meluš, NEKA
4 hlasov
32
Štefan Škríp, SNS
4 hlasov
33
Martin Lukačovič, SMER - SD
4 hlasov
34
Dušan Ďuriš, SMER - SD
3 hlasov
35
Ján Dobrovodský, NEKA
3 hlasov
36
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
37
Ľudovít Vojtko, SNS
3 hlasov
38
Vladimír Petráš, SNS
3 hlasov
39
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
40
Ján Cipov, SMER - SD
3 hlasov
41
Jaroslav Hanzel, NEKA
2 hlasov
42
Viera Beňová, NEKA
2 hlasov
43
Ján Bodnár, SMER - SD
2 hlasov
44
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
45
Viera Masaryková, NEKA
2 hlasov
46
Jana Červienková, NEKA
1 hlasov
47
Ján Mokrý, SNS
1 hlasov
48
Anton Turčan, KSS
1 hlasov
49
Róbert Frimmel, NEKA
1 hlasov
50
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
51
Miroslav Samiec, KSS
1 hlasov
52
Marián Mikula, KSS
1 hlasov
53
Adriána Svitková, SMS
54
Andrej Plachý, KSS
55
Branislav Ondruška, SNS
56
Vladimíra Ďuračková, NEKA
57
Anton Špeťko, NEKA
58
Jozef Zubák, DOST
59
Jaroslav Daniš, DOST
60
Marek Michalovič, NEKA
61
Marek Daniš, ĽS-HZDS
62
Vladimír Buzalka, NEKA
63
Milan Bureš, KSS
64
Boris Borovica, SNS
65
Patrícia Grófová, NEKA
66
Roman Hlaváč, NEKA
67
Petra Kobetičová, NEKA
68
Zuzana Kútna, SMS
69
Augustín Jozef Lang, SNS
70
Mária Luprichová, SNS

Volebná účasť

28,32
%
2017 1. kolo
17,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,32%
2013 1. kolo 17,31%