Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
68,85%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
15,57%
Adrián Mikuš NEKA
8,20%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
3,28%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,46%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
1,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
37 hlasov
2
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
22 hlasov
3
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
22 hlasov
4
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
20 hlasov
5
Ladislav Smatana, NEKA
20 hlasov
6
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
19 hlasov
7
Michal Ďureje, NEKA
18 hlasov
8
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
17 hlasov
9
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
17 hlasov
10
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
15 hlasov
11
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
14 hlasov
12
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
14 hlasov
13
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
14
Ladislav Procházka, NEKA
13 hlasov
15
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
12 hlasov
16
Martin Drozd, NEKA
12 hlasov
17
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
11 hlasov
18
Dušan Šimka, NEKA
10 hlasov
19
Silvia Bošnovičová, NEKA
10 hlasov
20
Ľuboš Jelačič, NEKA
9 hlasov
21
Helena Dadíková, NEKA
9 hlasov
22
Katarína Svobodová, NEKA
9 hlasov
23
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
24
Mária Šramková, NEKA
8 hlasov
25
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
8 hlasov
26
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
27
Silvia Grúberová, NEKA
7 hlasov
28
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
7 hlasov
29
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
7 hlasov
31
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
6 hlasov
32
Tomáš Šujan, NEKA
6 hlasov
33
Zuzana Hujsiová, NEKA
6 hlasov
34
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
35
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
6 hlasov
36
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
5 hlasov
37
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
38
Juraj Leporis, NEKA
5 hlasov
39
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
5 hlasov
40
Igor Sojka, KSS
4 hlasov
41
Branislav Doboš, REPUBLIKA
4 hlasov
42
Michal Dobiš, NEKA
4 hlasov
43
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
4 hlasov
44
Tomáš Tines, NEKA
4 hlasov
45
Alojz Vlčko, NEKA
4 hlasov
46
Ambróz Jamriško, NEKA
3 hlasov
47
Viera Mrázová, NEKA
3 hlasov
48
Miroslav Ertel, DS
3 hlasov
49
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
3 hlasov
50
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
3 hlasov
51
Vladimír Revický, REPUBLIKA
3 hlasov
52
Eva Hodásová, KSS
2 hlasov
53
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
2 hlasov
54
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
55
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
2 hlasov
56
Michaela Brunclíková, NEKA
1 hlasov
57
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
58
Andrea Filt, DS
1 hlasov
59
Radoslav Iždinský, NEKA
1 hlasov
60
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody

Volebná účasť

31,51 %

Historický vývoj

29.10. 2022 31,51 %
04.11. 2017 1. kolo 28,32 %
09.11. 2013 1. kolo 17,31 %