Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
51,35%
Rudolf Bauer KDS
48,65%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
37,30%
Rudolf Bauer KDS
28,11%
Dominika Palaščáková NOVA
11,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,95%
Lukáš Sisák KSS
4,32%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,24%
Jaroslav Džunko NEKA
3,24%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,70%
Jozef Holečko NEKA
2,70%
Ivan Kuhn OKS
1,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
153 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
33 hlasov
3
Viktor Dulina, NEKA
31 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
28 hlasov
5
František Petro, SMER - SD
27 hlasov
6
Ľubomír Šimko, SMER - SD
26 hlasov
7
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
24 hlasov
8
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
9
Monika Bérešová, SZS
21 hlasov
10
Michal Rečka, SMER - SD
20 hlasov
11
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
12
Radoslav Šimko, SNS
16 hlasov
13
Róbert Šándor, NEKA
15 hlasov
14
Vojtech Staňo, SMER - SD
15 hlasov
15
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
16
Ladislav Bartók, NEKA
14 hlasov
17
Marián Tóth, SaS
14 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
14 hlasov
19
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
20
Vladimír Popovič, SMS
13 hlasov
21
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
22
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
13 hlasov
23
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
24
Božena Letková, NEKA
12 hlasov
25
Ján Stanislav, SNS
12 hlasov
26
Martin Baltes, SĽS
11 hlasov
27
Ivan Hriczko, NEKA
11 hlasov
28
Monika Vargová, SNS
11 hlasov
29
Peter Papáč, KSS
11 hlasov
30
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
31
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
10 hlasov
32
Ján Bačo, SĽS
10 hlasov
33
Viliam Bačo, NEKA
9 hlasov
34
Karol Dzugas, NEKA
9 hlasov
35
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
36
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
37
Miroslav Bačenko, NEKA
8 hlasov
38
Róbert Čarny, SNS
8 hlasov
39
Jozef Koňa, SĽS
8 hlasov
40
Ján Mikloš, KSS
7 hlasov
41
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
42
Ľubica Holováčová, SĽS
6 hlasov
43
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
44
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
6 hlasov
45
Ján Marton, NOVA
6 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
6 hlasov
47
Imrich Kohút, SĽS
6 hlasov
48
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
49
Františka Kočišová, SĽS
5 hlasov
50
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
51
László Iván, SMK-MKP
4 hlasov
52
Peter Palaščák, SOĽ
4 hlasov
53
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
54
Roman Horváth, SRÚS
4 hlasov
55
Alexander Bimbo, SRÚS
4 hlasov
56
Marián Kertész, PD
4 hlasov
57
Jozef Holečko, NEKA
3 hlasov
58
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
59
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
60
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
61
László Köteles, SMK-MKP

Volebná účasť

29,86
%
2017 1. kolo
11,32
%
2013 2. kolo
19,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,86%
2013 2. kolo 11,32%
2013 1. kolo 19,81%