Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
64,55%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
20,11%
Igor Ryban NEKA
11,64%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,12%
Juraj Pavlovič KSS
1,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
81 hlasov
2
Tomáš Zanovit, SNS
51 hlasov
3
Tatiana Červeňová, SMER - SD
49 hlasov
4
Katarína Tomášová, SMER - SD
48 hlasov
5
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
45 hlasov
6
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
43 hlasov
7
Zdenko Kozák, NEKA
41 hlasov
8
Peter Kašuba, NEKA
39 hlasov
9
Štefan Balošák, SMER - SD
39 hlasov
10
Róbert Ivaška, SMER - SD
39 hlasov
11
Peter Vons, NEKA
38 hlasov
12
Marián Fedor, SMER - SD
38 hlasov
13
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
14
Nadežda Šugrová, SMER - SD
23 hlasov
15
Milan Benko, NEKA
23 hlasov
16
Tibor Adamko, NEKA
22 hlasov
17
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
18
Vladimír Polakovič, NEKA
21 hlasov
19
Miroslav Mazúr, SMER - SD
21 hlasov
20
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
21
Juraj Antal, NEKA
20 hlasov
22
Miroslav Mlynár, SMER - SD
20 hlasov
23
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
24
Peter Belica, NEKA
18 hlasov
25
Stanislav Rohoň, NEKA
15 hlasov
26
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
27
Patrik Volentier, OKS, NOVA
14 hlasov
28
Peter Šimkovič, NEKA
13 hlasov
29
Zita Prívozníková, KSS
12 hlasov
30
Matej Bórik, NEKA
12 hlasov
31
Róbert Gottlieb, NEKA
10 hlasov
32
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
10 hlasov
33
Július Morgoš, OKS, NOVA
10 hlasov
34
Danica Medvecká, KSS
10 hlasov
35
Ľubomír Kolár, KSS
9 hlasov
36
Martin Tanevski, KSS
9 hlasov
37
Jozef Kendra, KSS
8 hlasov
38
Ľubomír Vaňko, NEKA
8 hlasov
39
Peter Maruniak, EDS
8 hlasov
40
Marek Pavlovič, KSS
7 hlasov
41
Oxana Tkáčová, NP
6 hlasov
42
Miroslav Herák, KSS
6 hlasov
43
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
5 hlasov
44
Pavol Krišpinský, PD
5 hlasov
45
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
5 hlasov
46
Ján Mičko, KSS
5 hlasov
47
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
48
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
4 hlasov
49
Marcel Vajzer, NP
3 hlasov
50
Milan Nemček, EDS
3 hlasov
51
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
3 hlasov
52
František Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
53
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
54
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS

Volebná účasť

38,02
%
2017 1. kolo
18,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,02%
2013 1. kolo 18,73%