vyberte rok
Košický Klečenovokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50,62%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39,51%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,70%
Róbert Bačinský NEKA
2,47%
Rudolf Botka NP
1,23%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,23%
Jarmila Tkáčová SNS
1,23%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

36,00
%
2017 1. kolo
38,28
%
2013 2. kolo
32,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36%
2013 2. kolo 38,28%
2013 1. kolo 32,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Zámboriová, ŠKV
36 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
30 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
4
Peter Derevjaník, SMER-SD
20 hlasov
5
Ján Kokarda, NEKA
17 hlasov
6
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
7
Michal Rečka, SMER-SD
16 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
9
Jarmila Vaňová, ŠKV
12 hlasov
10
Ladislav Vojtko, KSS
12 hlasov
11
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
12
Ondrej Bernát, SMER-SD
11 hlasov
13
Pavol Lehotský, NEKA
11 hlasov
14
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
15
Ján Serbin, NEKA
9 hlasov
16
Roland Szabó, SMER-SD
9 hlasov
17
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Vojtech Farkaš, NEKA
7 hlasov
20
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
21
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
22
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
23
Martina Dutková, NEKA
5 hlasov
24
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
25
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
27
Radoslav Hodor, NEKA
3 hlasov
28
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
30
Vlastimil Lakatoš, NEKA
2 hlasov
31
Peter Seman, KSS
2 hlasov
32
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
33
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
34
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
35
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
36
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
37
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
38
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
39
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
40
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Július Begala, NEKA
1 hlasov
43
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
44
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
45
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
47
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
48
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
51
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
52
László Köteles, SMK-MKP
53
Rudolf Varga, VZDOR
54
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
55
Gabriel Böhm, NEKA
56
Ján Horváth, NEKA
57
Alexander Képes, SMK-MKP
58
Augustín Köteles, NAJ
59
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
60
Elena Fialková, MOST - HÍD
61
Mária Dulovičová, NEKA
62
Tibor Bráz, NEKA
63
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
64
Attila Oravecz, MOST - HÍD
65
Gábor Szalay, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP