Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
77,11%
Rudolf Bauer KDS
22,89%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
73,53%
Rudolf Bauer KDS
22,06%
Dominika Palaščáková NOVA
1,47%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,47%
Lukáš Sisák KSS
1,47%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
65 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
20 hlasov
3
Michal Rečka, SMER - SD
17 hlasov
4
Viliam Bačo, NEKA
16 hlasov
5
František Petro, SMER - SD
14 hlasov
6
Vojtech Staňo, SMER - SD
13 hlasov
7
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
8
Miloš Barcal, NEKA
7 hlasov
9
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
10
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
11
Ján Kokarda, NEKA
5 hlasov
12
Monika Bérešová, SZS
5 hlasov
13
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
14
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
15
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
16
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
17
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
18
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
19
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
20
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
21
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
22
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
23
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
24
Ján Marton, NOVA
2 hlasov
25
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
26
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
27
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
28
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
29
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
30
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
31
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
32
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
33
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
34
Július Grulyo, NEKA
35
Imrich Kohút, SĽS
36
Františka Kočišová, SĽS
37
Anton Király, SMK-MKP
38
Marián Kertész, PD
39
László Iván, SMK-MKP
40
Roman Horváth, SRÚS
41
Ľubica Holováčová, SĽS
42
Jozef Holečko, NEKA
43
Jenő Csoltkó, NEKA
44
Ivan Buchla, SNS
45
Alexander Bimbo, SRÚS
46
Ladislav Bartók, NEKA
47
Jozef Koňa, SĽS
48
László Köteles, SMK-MKP
49
István Zachariaš, SMK-MKP
50
Monika Vargová, SNS
51
Róbert Šándor, NEKA
52
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53
Ján Stanislav, SNS
54
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55
Peter Papáč, KSS
56
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
57
Anton Medvec, NEKA
58
Božena Letková, NEKA
59
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
60
Miroslav Bačenko, NEKA
61
Martin Baltes, SĽS

Volebná účasť

36,00
%
2017 1. kolo
38,28
%
2013 2. kolo
32,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,00%
2013 2. kolo 38,28%
2013 1. kolo 32,88%