vyberte rok
Košické Olšanyokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
53,48%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
26,52%
Jarmila Tkáčová SNS
7,83%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,35%
Róbert Bačinský NEKA
3,48%
Jaroslav Džunko NEKA
1,30%
Lukáš Sisák KSS
0,87%
Rudolf Botka NP
0,43%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,43%
Vladislav Stanko NEKA
0,43%
Ján Struk SMS
0,43%
Adam Šepetka NAJ
0,43%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS

Volebná účasť

24,42
%
2017 1. kolo
12,89
%
2013 2. kolo
18,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,42%
2013 2. kolo 12,89%
2013 1. kolo 18,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Slavomír Horváth, SNS
152 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
3
Monika Gergelová, SNS
55 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
7
Erika Zámboriová, ŠKV
41 hlasov
8
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
9
Vojtech Farkaš, NEKA
39 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
31 hlasov
12
Pavol Lehotský, NEKA
30 hlasov
13
Ján Kokarda, NEKA
24 hlasov
14
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
15
Peter Derevjaník, SMER-SD
21 hlasov
16
František Petro, SMER-SD
21 hlasov
17
Radoslav Hodor, NEKA
21 hlasov
18
Ondrej Bernát, SMER-SD
19 hlasov
19
Mária Dulovičová, NEKA
19 hlasov
20
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
21
Michal Rečka, SMER-SD
17 hlasov
22
Anton Medvec, NEKA
16 hlasov
23
Martina Dutková, NEKA
15 hlasov
24
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
25
Anetta Strýčková, NEKA
14 hlasov
26
Miloš Barcal, NEKA
13 hlasov
27
Ján Serbin, NEKA
11 hlasov
28
Július Beluscsák, NEKA
10 hlasov
29
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
30
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
31
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
32
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
33
Gabriel Böhm, NEKA
8 hlasov
34
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
35
Jozef Krešák, ŠANCA
7 hlasov
36
Slavomír Borovský, DS
6 hlasov
37
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
6 hlasov
38
Mária Lacková, NEKA
6 hlasov
39
Ján Horváth, NEKA
5 hlasov
40
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
5 hlasov
41
Tomáš Suchý, ŠANCA
5 hlasov
42
Peter Seman, KSS
4 hlasov
43
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
44
Július Begala, NEKA
4 hlasov
45
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
46
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
47
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
48
Roland Szabó, SMER-SD
3 hlasov
49
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
50
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
53
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
54
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
55
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
56
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
57
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
58
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
59
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
61
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
62
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
64
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
65
Csaba Simkó, SMK-MKP
66
Gábor Szalay, SMK-MKP